Усі персонажі Friday Night Funkin' зі своїми історіями

Friday Night Funkin’ — це відеогра, яка запрошує вас взяти участь у безпрецедентному музичному випробуванні, в якому Бойфренд, головний герой, має перемогти свою улюблену дівчину в реп-битвах.

< Але в цій подорожі ви будете не самотні: найрізноманітніші персонажі з яскравими історіями наповнять фарбами кожну обстановку. Якщо ви хочете дізнатися всі персонажі Friday Night Funkin’ та їх історію, продовжуйте читати цю статтю.

Як звати персонажів FNF і які їх історії?

Динаміку гри очолюють Хлопець та Дівчина, які є головними героями. Молода пара хоче проводити час разом, незважаючи на труднощі, з якими вони стикаються. Проте їхня любов затьмарена присутністю Дорогого Папочки, батька Дівчини, який не схвалює стосунки своєї дочки з бойфрендом. Його захисне ставлення та прагнення вберегти дочку від неприємностей додають сюжету цікаву лінію.

Потім є мамочка Мірест, мати Дівчини яка має спокійніший характер, але вона також турбується про стосунки доньки. Вона хоче найкращого для неї, але іноді виявляється між бажанням підтримати доньку і зберегти мир у сім’ї.

І звичайно ж, не можна забувати про лиходіїв. Тут у гру вступають Скид та Памп, два персонажі, які додають в історію нотку хаосу та виклику. Це типові погані хлопці, які заважають головним героям, додаючи хвилювання та напруження у кожну битву. Крім того, з’являються й інші персонажі, які ще більше збагачують всесвіт Friday Night Funkin’. Наприклад, Монстр, загадкова істота, яка кидає виклик Хлопцеві в битві глибокої ночі.

Піко — персонаж із похмурішою історією. Він — озброєний до зубів підліток, який перетинає шлях Хлопцю та Дівчині, ведучи їх у протистояння, повне екшену та небезпек. І це лише згадаємо деякі з найепічніших, оскільки їх набагато більше.

Хто головні герої Friday Night Funkin’?

Якщо ви граєте з першого тижня, ви повинні знати, що в цій грі є два головні герої: закохана пара, Хлопець і Дівчина.

Хлопець

Дружок, головний герой

Головний герой історії, сміливий і рішучий молодий чоловік, який готовий протистояти будь-яким випробуванням, щоб завоювати схвалення і серце своєї коханої подруги.

Не дивлячись на те, що він не дуже балакучий, він показує свою любов через свої навички репу і рішучість долати перешкоди. Його найбільше хобі — реп, він любить пончики та піцу пепероні.

Його одяг дуже специфічний: він поєднує в собі яскраві кольори та міський стильщо виділяє його в будь-якій обстановці. Ви завжди побачите його у фірмовій кепці задом наперед і кросівках.

 • Вік: 19 років
 • Вигляд: людина

Дівчина

Подруга, другорядний герой

Дівчина хлопця та його муза в цій пригоді. Хоча в грі у неї не так багато діалогів, її підтримка необхідна, щоб налаштовувати мотивувати Хлопця у його пошуках. Вона щаслива та оптимістична дівчина, яка завжди готова прийняти будь-які виклики разом зі своїм коханим.

Вона зазвичай носить червону сукню, яка відображає її юнацький та життєрадісний стиль. Крім того, її можна побачити у спідницях та на підборах, що підкреслює її жіночність. Її приваблива руда грива — відмінна риса, яка доповнює її природну чарівність.

На перший погляд її зовнішність може бути оманливою, оскільки вона здається звичайною молодою людською дівчиною, але насправді її справжня особистість демонічна. Крім того, вона поділяє з бойфрендом своєрідні кулінарні уподобання: вони обоє люблять піцу; хоча вона воліє їх з оливками.

 • Вік: 19 років
 • Вигляд: людина

Хто суперники або антагоністи у Friday Night Funkin ‘?

Ця гра не тільки обертається навколо Хлопця і Дівчини, але також включає ряд суперників або антагоністів, які відчувають реп-навички та любов цієї пари. Ось деякі з найбільш примітних:

Найдорожчий тато

Дорогий татко, головний антагоніст

Перший суперник, з яким стикається Хлопець, – це батько Дівчини, Дорогий татко. Цей загадковий персонаж – відомий рок-співак, якого не дуже тішить ідея знайомства доньки з бойфрендом.

Хоча його значний зовнішній вигляд може лякати, його серце повне турботи про дочку. Іноді він здається трохи різким, але в глибині душі бажає їй тільки добра. Він з’являється на першому тижні і програє битву відважному юнакові, який з того часу прагне помсти.

 • Вік: невідомий
 • Вигляд: демон

Мамочка Мерест

Милий матуся, мати подруги

Як двійник Дорогого татуся Дорогого, матуся Мірест – надмірно опікувальна мати Дівчини. Ця загадкова жіноча постать — поп-зірка, і у своєму бажанні допомогти Дорогому татку вона протистоїть Хлопцеві на четвертому та п’ятому тижнях. Звичайно, їй не вдається ні те, ні інше.

 • Вік: невідомий
 • Вигляд: демон

Скид і Памп

Занос і Нанос, темні хлопчики

Ці два колоритні та ексцентричні персонажі – Нерозлучний дует, люблячий хаос і веселощі. На другому тижні вони з’являються як гості і разом утворюють непередбачувану комбінацію, яка кине виклик Хлопцю в реп-дуелі. Незважаючи на безтурботне ставлення, вони дуже талановиті, і їх не можна недооцінювати.

 • Вік: 8 років (Скид), 7 років (Памп)
 • Вигляд: люди

Сенпай

Сенпай – полонена душа

Сенпай – типовий популярний хлопчик у школі, на якого заглядаються всі дівчатка, включаючи Дівчину. Зовнішність у більш традиційному та формальному стилі, шкільна форма та дещо стримана поведінка. Але виявляється, що він потрапив у пастку гри побачень злого Дорогого папочки.

Коли ви перемагаєте його, його особистість повністю змінюється, він стає вульгарним. Якщо ви переможете його знову, він буквально помре, поступившись місцем Духу, примарі з багатою історією.

 • Вік: 18
 • Вигляд: людина, штучний інтелект.

Монстр

Жахливий монстр, який вперше з’являється на п’ятому тижні. Вважається, що це домашня тварина Дорогого папочки, що втілює його темну сторону. Хлопець має перемогти його, щоб довести свою хоробрість і любов до Дівчини.

Його зовнішній вигляд дуже тривожний, його голова схожа на лимон, а очі і зуби викликають озноб. Найбільше йому хочеться з’їсти Дівчину. Як страшно! І найгірше те, що він може змусити вас бачити дивні речі, просто перебуваючи поряд.

 • Вік: невідомий
 • Вигляд: невідомі

Піко

Піко, найманий вбивця Татака

Колишній хлопець Дівчини, скривджений розривом і готовий на все, щоб повернути її. Його вороже ставлення та відмінні навички репу роблять його грізним суперником. Він з’являється як суперник Хлопця на третьому тижні, оскільки його найняв Дорогий татко, щоб перемогти Хлопця.

Чутки припускають, що, незважаючи на свою сувору зовнішність, Піко приховує вразливішу сторону і глибокий зв’язок зі своїм минулим. Її рішення пробачити Хлопця демонструє емоційну складність, що інтригує, додаючи загадковості його персонажу.

Крім того, його IQ у 127 балів вказує на блискучий розум, що ховається за безрозсудним фасадом, що робить його захоплюючою загадкою у світі Friday Night Funkin’.

 • Вік: 20
 • Вигляд: людина

Дух

Спірит відомий як звільнена душа

Дух проявляється на шостому тижні як гротескна піксельна примара. Його форма – плаваюче червоне обличчя з ще більш червоною та темною аурою. Вираз обличчя жахливо реалістичний і передає глибоке страждання. Це жертва Дорогого папочки, який прагне заволодіти тілом людини і помститися батькові Дівчини.

 • Вік: невідомий
 • Вигляд: дух

Танкіст

Танкіст, облогова сила

Танкіст, символ Newgrounds, з’являється на 7-му тижні, щоб кинути виклик хлопцеві. Цей значний солдат, також відомий як сержант Джон Капітан, є грізним суперником. У супроводі двох танків Танкіст зробить усе можливе, щоби ліквідувати головного героя. Під час їхньої битви мало на увазі, що Піко і Танкісту потрібно вирішувати проблеми.

 • Вік: близько 30 років
 • Вигляд: людина

Другорядні персонажі Friday Night Funkin’

У міру проходження Friday Night Funkin’ ви зустрічаєте безліч другорядних персонажів, які додають в гру більше пікантності, ніж гострий соус до ваших тако. І, можливо, саме тому так цікаво грати щотижня.

Поплічники

Поплічники матусі Мірест завжди поруч із нею у своїх жахливих танцях. Хоча вони й не найталановитіші, їхній унікальний стиль відводить їм особливе місце на четвертому тижні гри.

 • Вік: невідомий
 • Вид: демони

Санта Клаус

Санта-Клаус відомий як налякана людина

Несподіваний персонаж, який з’являється на п’ятому тижні і бере участь у різдвяної музичної битви. Його нещасна доля породила серед фанатів усілякі теорії. Нещасний випадок чи вбивство? Вам вирішувати!

 • Вік: імовірно літній
 • Вигляд: людина

Дарнел

Старий друг Піко, який з’являється на п’ятому тижні. Він не бере участі в битвах, але насолоджується темпом і невимушеною поведінкою. Класика школи Піко, яка завжди тішить око.

 • Вік: невідомий, на вигляд молодий
 • Вигляд: людина

ZONE-tan

Ця чарівна вокалоїд, створений ZONE-SAMA, приєднується на п’ятому тижні. Енергічна анімаціяі непохитна підтримка Хлопця роблять її улюбленицею спільноти.

 • Вік: створена у 2010 році
 • Види: вокалоїд

Джейсон, Кріс і Стен (Кошмарні копи)

Джейсон, Кже поліцейські у FNFДжейсон, Кріс і Стен — озброєні поліцейські у FNF

Ці троє поліцейських утворять своєрідну групу спостереження. Озброєні до зубів, але мають чудовий музичний смак. Не беріть до уваги їхні веселі рухи в ритмі пісень.

 • Вік: невідомий
 • Вигляд: люди

Фанатки, закохані в Семпая

"ФонФонові фрики, послідовники Сенпаю

Зітхання та любовні погляди описують цих дівчат, які з’являються на 6 тижні. Їхня відданість Сенпаю очевидна, хоча вони не втручається в битву між Хлопцем і Дівчиною.

 • Вік: невідомий, на вигляд підлітки.
 • Вигляд: людина

Танкісти

 <span class=Танкісти, лакеї Танкіста

Солдати Танкіста з військовою естетикою та роботизованими рухами надають сьомого тижня епічний відтінок. Хоча їхній кінцевий пункт призначення не найкращий, їхня участь у битві запам’ятовується.

 • Вік: невідомий
 • Види: роботи-солдати

Стів і рядовий Скітлс

Стів і рядовий Скіттлс – товариші Танкіста у FN

Два загадкові персонажі, які супроводжують Танкіста. Завжди напоготові, зі зброєю напоготові, їхня присутність створює атмосферу постійної напруги.

 • Вік: невідомий
 • Види: невідомий, можливо, роботи.

Камео на п’ятому тижні

Деякі камео з п'ятого тижня у FNFДеякі камео з п’ятого тижня у FNF

Кількість відомих персонажів приєднуються як глядачів у торговому центрі. Від піктограм Інтернету, таких як Хацуне Міку, Кенстар, Meat Boy, до персонажів з інших ігор, таких як Піко та Генрі Стікмін, різноманітність та відсилання неймовірні.

Деякі змусять вас усміхнутися, інші викличуть цікавість, а треті змусять замислитись. Безперечно, всі вони є частиною досвіду, який робить цю гру такою особливою.

 • Вік: різний
 • Види: різноманітні

Інші персонажі Friday Night Funkin’

Але зачекайте, це ще не все! Список персонажів Friday Night Funkin’ нескінченний, і щотижня він продовжує розширюватися з кожним оновленням. МОДи та розширення ще більше збагатили ігровий всесвіт. Нижче перерахуємо деякі з них:

Уітті

Уітті - популярний персонажУітті – популярний персонаж

Цей хлопець у буквальному розумінні схожий на ходячу бомбу. Завдяки своєму химерному стилю та вибуховому настрою Вітті заслужив місце в серцях багатьох шанувальників Friday Night Funkin’. Це трохи випадково, але воно, безумовно, додає родзинку будь-якого МОДу, в якому він з’являється.

 • Вік: 20
 • Вигляд: людська бомба

Хекс

Хекс – баскетбольний робот.

Якщо ви коли-небудь хотіли пограти в баскетбол з роботом, Хекс – ваш варіант. Його екран змінює вираз обличчя швидше, ніж клацнути пальцями, а його здатності на майданчику майже вражають, як і його здатність змінювати настрій.

 • Вік: невідомий
 • Вигляд: робот

Міку Хацуне

"ХацуХацуне Міку, головна героїня Vocaloid

Віртуальна поп-принцеса оцифрувалася у світі FNF, і фанати в захваті. Завдяки своєму унікальному стилю та синтезованому голосу Міку додає грі веселощів та фарб. А ви наважилися б з нею пограти?

 • Вік: 16 років
 • Вигляд: людина або андроїд

Трікі

Три <span class=Трікі, ворог Хенка

Приготуйтеся до жахливого шоу з клоуном Трікі. Він зовсім не кумедний, коли справа доходить до музичної дуелі. Запевняємо вас, що з його перетворенням на Пекельного клоуна ви не захочете перейти йому дорогу.

 • Вік: невідомий
 • Види: зомбі/демонічне істота/скелет

Моніка

Моніка — приємний, але сумнівний персонаж у FNF

Породом з літературного клубу Doki Doki! Моніка — це набагато більше, ніж просто гарне личко. За цією доброю посмішкою ховається похмура таємниця, і її не можна недооцінювати на танцполі.

 • Вік: 18
 • Види: людський/штучний інтелект

Гарчелло

Розслабтеся і дозвольте собі захопитися димом разом із Гарчелло. Здається, у цього хлопця все під контролем, оскільки його характер спокійний. Найкраще у цьому персонажі те, що колір диму змінюється залежно від музичних нот. Щось дивно, але цікаво.

 • Вік: 26
 • Вигляд: людина

Шеггі

Шеггі — напівбог у цьому МОДі FNF

Ви думали, що Шегі просто хіпі, який любив закуски Скубі? Подумайте вкотре. У світі Friday Night Funkin’ Шеггі — напівбог, який не боїться битися з кимось на танцполі.

 • Вік: 17
 • Види: у МОДі він напівбог

Капі

Капі, любитель танцівКапі, любитель танців

Цей антропоморфний кіт, може, й не співає, але рухатись він точно вміє! Завдяки своєму танцювальному стилю НДР та любові до пончиків Капі додає грі веселощів. Кажуть, що він знає все про свого суперника.

 • Вік: 19
 • Вигляд: котячий

Сарвенте

Не дайте зовнішньому вигляду черниці обдурити себе, у Сарвенте є кілька хитрощів у рукаві. Маючи чарівність і демонічну силу, вона є силою, з якою потрібно зважати на танцполе.

 • Вік: невідомий
 • Види: демон

Рув

Рув, який розшукується злочинецьРув, що розшукується злочинець

Цей злочинець, можливо, і замкнута людина, але коли справа доходить до співу, у нього є зайвий талант. Якщо вам потрібен союзник у бою, Рув – ваша людина. Він друг Сарвенте і єдиний персонаж, якому він довіряє свої речі.

 • Вік: невідомий
 • Вигляд: людина

Селевер

РуваСелевер — син Сарвенте і Рува в FNF

Маючи бунтарську вдачу та цікавий словниковий запас, Селевер не дотримується правил. Але під цим жорстким фасадом ховається серце, яке б’ється заради музики та веселощів. Кажуть, що він син Сарвенте і Рува.

 • Вік: 17
 • Вигляд: наполовину людина, наполовину демон

Табі

 <span class=Табі, екс Подруги

За Табі ховається історія втраченого кохання та помсти. Цей колишній репер готовий поглянути в обличчя своєму минулому і переконатися, що ніхто не стане на його шляху. Кажуть, що Дорогий татко та його дочка скористалися ним, і тому він хоче помститися.

 • Вік: 21
 • Вигляд: людина-невидимка

Зарді

"Зарді з гри жахів Zardy’s Maze

Розлючене лякало викликає вас на реп-дуель у кукурудзяному лабіринті. Лише у Friday Night Funkin’. Приготуйтеся до моторошних випробувань разом із Зарді.

 • Вік: невідомий
 • Види: лякало/людина

Мет

/Метт — танцювальний Мії у FNF

Від полів Wii Sports до танцполу Friday Night Funkin’ Метт доводить, що роки не відібрали у нього майстерності. Цей Mii готовий подати вам урок репу.

 • Вік: 44
 • Вигляд: людина (Аватар Мії)

Sonic.Exe

Sonic.Exe – демонічний їжачок у FNF

Кому потрібні кошмари, коли є Sonic.Exe? Цей демонічний їжачок готовий підняти на сцені ваші страхи на новий рівень. Його зовнішність дуже сумнівна, як і майже все, що оточує Хлопця.

 • Вік: невідомий
 • Вид: демонічний їжак

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *