Як оновити Сервіси Google Play

Розповідаємо, що потрібно зробити для оновлення сервісів Google Play. Пам’ятайте, що саме вони відповідають за роботу багатьох програм, встановлених на вашому мобільному телефоні, оскільки вони є основою, з якою вони можуть взаємодіяти. Вони є платформою Google. Дізнайтеся, чому так важливо підтримувати їх в останній версії та які способи існують для цього.

Чому важливо регулярно оновлювати сервіси Google Play

Постійно оновлювати Сервіси Google Play необхідно з кількох причин. Перш за все, цей компонент є базовим інструментом Android, що надає ряд ключових функцій для коректної роботи різних додатків. Регулярні оновлення не тільки виправляють помилки та збої в роботі, але й підвищують безпеку системи, захищаючи ваші дані від можливих атак.

Крім усунення проблем, оновлення Google Play сервісів часто додають нові функції та можливості, покращуючи взаємодію з користувачем і підвищуючи зручність використання. Від оптимізації продуктивності до впровадження нових API – додані функції зроблять ваш пристрій кращим.

Нарешті, слід пам’ятати, що наявність останньої версії сервісів Google Play приносить користь не тільки програмам Google, таким як Gmail, Карти або Диск, але й іншим стороннім розробкам, які залежать від цих сервісів.

Як оновити Сервіси Google Play до останньої версії

Як ми вже говорили в попередньому розділі, Сервіси Google Play є одним із фундаментальних стовпів Android. Навіть Play Store залежить від їх правильної роботи.

З цієї причини Google організувала автоматичне оновлення цієї програми без необхідності будь-яких дій користувача. Фактично про це подбає сам магазин додатків.

Хоча це правда, що в більшості випадків краще не турбуватися і дозволити оновленням впроваджуватися самостійно, в деяких випадках ви можете бути зацікавлені в негайній установці нової версії. По суті, примусове оновлення Google Play — це спосіб виправити помилки, які з’являються в певній версії. Це також спосіб отримувати оновлення якомога швидше, навіть до того, як пристрій повідомить, що настав час завантажити оновлення.

Як оновити сервіси Google Play у Play Store

Якщо ви зайдете в Play Store і спробуєте знайти сервіси Google Play, ви побачите, що вони не відображаються. Вони також не відображаються в списку оновлень, де знаходяться інші програми.

Судячи з усього, Google хоче, щоб ця системна програма залишалася прихованою і не можна було керувати вручну в Play Store. Це має сенс, коли ви не бажаєте турбуватися про оновлення.

На вкладці побачити, чи є нове оновленняНа вкладці Google Play Store ви можете побачити, чи є нове оновлення

Незважаючи на це, є спосіб отримати доступ до оголошення в магазині і перевірити, чи є очікуване оновлення чи ні. Просто зробіть це:

  1. Зі свого мобільного телефону відкрийте сторінку Сервісів Google Play у Google Play.
  2. Коли магазин відкриється, перевірте, чи відображається на кнопках вище «Оновити».
  3. Якщо так, це означає, що на вашому пристрої доступна нова версія.
  4. В іншому випадку це означає, що у вас вже встановлено останню версію.

Як оновити Сервіси Google Play вручну за допомогою APK

Ще один спосіб підтримувати актуальність сервісів Google — завантажувати APK-файл з Інтернету. Корисно пам’ятати, що, хоча це і системний інструмент, це лише ще одна програма на вашому пристрої.

Тому при появі нової версії його можна буде встановити файлом інсталяції у форматі APK. Якщо ви завантажуєте файл з надійного джерела, ця процедура не спричиняє багато ризиків.

  1. Увійдіть на сторінку Сервіси Google Play в надійному сервісі..
  2. Натисніть «Завантажити APK».
  3. Потім натисніть «Завантажити».
  4. Нарешті, відкрийте файл APK і натисніть «Оновити».

Таким простим способом ви встановите останню версію сервісів Google Play за допомогою APK.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *