Суперлайк у Tinder: що це таке і як працює

У Tinder пошук кохання схожий на покер, в якому ніколи не знаєш, яка карта випаде. Але що, якби існував спосіб виділитися з натовпу, підморгнути, окрім простого «лайка»? Саме тут у гру вступає суперлайк у Tinder — інструмент, здатний перетворити випадкове скидання на віртуальне захоплення. Кольоровий спалах, який каже: «Гей, ти! Ти мені подобаєшся дуже!” Якщо ви хочете знати, що це таке і як він працює, читайте далі.

Що таке суперлайк у Tinder і для чого він потрібен?

це спеціальна функція, яка дозволяє вам сказати людині, що вона вам подобається набагато більше, ніж інші таким чином його неможливо ігнорувати. Коли ви ставите комусь суперлайк, він отримує спеціальне повідомлення, що підкреслює ваш інтерес до нього.

Однак інша людина не дізнається, хто це був, якщо він не має підписки Tinder Gold або Platinum або він не буде вручну шукати в стосі профілів, поки не знайде синю зірку.

Отже, навіщо потрібна ця опція? Суперлайк значно збільшує шанси на збіг. За даними Tinder, це потроює шанси. Крім того, це допоможе вам почати більш цікаву розмову, оскільки людина буде знати, що вона дійсно привернула вашу увагу.

Відмінності між лайком та суперлайком у Tinder

У Tinder все однобічне та просте: ви проводите праворуч, якщо хтось вам подобається, і ліворуч, якщо вам не цікаво. Це все одно, що непомітно схвалити публікацію у соціальній мережі або поставити лайк фотографії. Хоча є обмеження, лайк не такий ексклюзивний, як суперлайк.

Коли ви ставите суперлайк, це все одно, що підняти руку посеред натовпу і сказати: «Гей, ось я! І так, ти мені дуже цікавий! Однак різниця в тому, що за допомогою безкоштовного облікового запису Tinder можна ставити кілька лайків на день; є обмеження, але ви можете ставити їх щодня.

З іншого боку, щоб поставити суперлайки, вам потрібно сплатити передплату та отримувати 5 безкоштовних суперлайків щотижня. За бажанням у вас є можливість придбати додаткові суперлайки.

Як поставити суперлайк у Tinder

Тепер, коли ви знаєте, що таке суперлайк у Tinder і як він працює, ми покажемо, як його поставити:

 1. Увійдіть у Tinder зі свого мобільного телефону.
 2. Знайдіть профіль, який привертає вашу увагу та дійсно вас цікавить.
 3. Коли ви знайдете ідеальний профіль, замість просто проводити пальцем вправо, як при звичайному лайці, проведіть пальцем вгору по екрану. Або, якщо хочете, торкніться піктограми синьої зірочки.
 4. Готово! Так ви поставите людині суперлайк.

Скільки коштує купити суперлайк в Tinder

Вартість варіюється в залежності від регіону та типу передплати. Зазвичай ви можете розраховувати на такі ціни:

Спеціальні пакети:

 • 3 суперлайки: 3,33 євро.
 • 15 суперлайків: 2,59 євро.
 • 30 суперлайків: 1,99 євро.

Передплати (включаючи 5 суперлайків щотижня)

Tinder Gold

 • 1 місяць: 25,99 євро.
 • 6 місяців: 12,49 євро.
 • 12 місяців: 8,74 євро

Tinder Platinum

 • 1 місяць за 30,99 євро
 • 6 місяців: 14,99 євро.
 • 12 місяців: 10,41 євро

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *