WhatsApp припинить підтримку BlackBerry OS і Windows Phone 8 з 31 грудня

Влітку розробники WhatsApp перенесли терміни закінчення підтримки операційних систем BlackBerry (включаючи BB10) на кінець року, і тепер життєвий цикл месенджера на підійшов до свого завершення. З 31 грудня користувачі старих «ожини» не зможуть створювати нові або верифікувати існуючі акаунти. Це також стосується власників пристроїв під управлінням Windows Phone 8.0.

І що тепер?

Фанати BlackBerry можуть оновитися на нову модель канадського бренду з Android на борту. З мобільного Windows все складніше – операційну систему закинули майже всі виробники, та й сама Microsoft не збирається її розвивати. Втім, сервіс поки працює на Windows Phone 8.1 і новіших версіях платформи. Після припинення розробки клієнта для старих ОС деякі функції можуть «відвалитися» в будь-який момент, хоча це не означає, що з 1 січня 2018 року користувачі BlackBerry OS і WP8.0 не зможуть відправляти повідомлення.

WhatsApp вже звернув підтримку Windows Phone 7, iPhone 3GS і iOS 6, Nokia Symbian S60, а також Android версій 2.3.3 і старше. В кінці 2018 роки команда перестане підтримувати платформу Nokia S40, а в 2020-м на пенсію відправлять Android 2.3.7 Gingerbread.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *