У стрічці Instagram з’явиться більше контенту, на який ви не підписувалися

Соцмережа Instagram відтепер буде виводити в стрічку користувачів контент «за рекомендаціями». В даному випадку «рекомендоване» – це пости, які ви могли б лайкнути на думку Instagram. Фактично, це ті ж рекомендації, які раніше були в окремій вкладці «Discover». Тільки в основній стрічці.

При цьому рекомендації будуть працювати досить хитро. Ви вільні приховати їх коли хочете, але тільки на час. Загалом, Instargram стає все більш фейсбукоподібним, добре це чи ні. Спочатку реклама, потім месенджер, потім сортування постам за популярністю, а не хронології. Тому варто бути готовим до того, що одного разу нас візьмуть змором і змусять дивитися інстаграм скетчі Максима Галкіна. Здається, рекламний таргетинг на той час теж підвезуть.

рекомендовані пости в інстаграм
Втім, поки нова функція працює лише у деяких iOS і Android користувачів, ми утримаємося від висновків. Techcrunch пише, що в стрічці зазвичай не буває більше 3-5 рекомендацій, що не дуже страшно. Хоча в твіттері вже піднявся галас, люди просто не розуміють, навіщо мало популярний функцію «Discover» примусово зробили основний.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *