В українському Uber тепер можна залишити водієві на чай

Новина, яка змусить пригоріти – Uber в Україні ввів чайові, для водіїв. У компанії вирішили, що вдячність водієві не повинна обмежуватися п’ятьма зірками.

«За прекрасний сервіс потрібно винагороджувати. Ми раді представити нову функцію – чайові через додаток, за допомогою якої можна показати свою вдячність водієві за відмінний сервіс і направити чайові просто з програми Uber – відзначили в прес-службі сервісу. – йдеться в прес-релізі компанії.

Функція чайових вже доступна в українській версії Uber. Їх можна додати анонімно, якщо поставити водієві 5 зірок. Комісія Uber з суми чайових не стягується.

uber чайові
З одного боку логіка Uber зрозуміла. Чайові – це стандартна практика в сфері обслуговування в будь-якій розвиненій країні. Але залишити на чай в Uber не було можливості так як додаток списував гроші за поїздку безпосередньо з карти. А якщо вас довезли з вітерцем, в машині приємно пахло, а водій тактовно вимкнув Kiss FM, то чому його не віддячити за хорошу роботу?

З іншого боку в фейсбуці тут же почалися суперечки про і без того високі тарифи Uber, які швидко перетекли в осуд природи чайових. Мовляв, чому ніхто не залишає на чай аптекарям, гардеробниці в театрі або промоутеру, який допоміг вибрати сигарети.

Хоча, це вже інша історія.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *