Як дізнатися, чи є у когось Tinder та як його знайти

Tinder — одна з найпопулярніших програм для знайомств. Ця соціальна мережа поєднує користувачів, які шукають другу половинку або іншу людину, з якою можна добре провести час. Але, звичайно, нічого з цього було б неможливо без людей, які реєструються на платформі.

Якщо ви хочете дізнатися, чи зареєстрована певна людина у Tinder, у вас є кілька варіантів. Найпростіше і очевидне: запитати конкретної людини. Очевидно, що це не завжди легко, і саме тому нижче ми вказуємо деякі альтернативи.

Як дізнатися, чи є хтось у Tinder

У додатку Tinder немає пошукової системи або інструмент для пошуку конкретних людей з міркувань конфіденційності. Однак ви можете налаштувати вибір профілів, які відображаються у вашому власному виборі. Для цього виконайте такі дії:

 1. Відкрийте програму Tinder на своєму мобільному телефоні.
 2. Натисніть піктограму налаштувань у лівому верхньому кутку.
 3. У меню «Установки виявлення» виберіть свої переваги.
Як дізнатися, чи є хтось у Tinder

У цьому розділі ви можете вибрати максимальну відстань користувачів, стать та віковий діапазон. Наприклад, якщо ви шукаєте чоловіка близько 35 років, який знаходиться поруч, за допомогою цього хитрощів коло сильно звузиться.

Як дізнатися, чи є хтось у Tinder без реєстрації

Чи хотіли б ви провести дослідження перед створенням облікового запису? Щоб дізнатися, чи є хтось у Tinder без необхідності реєстрації, зробіть таке:

 1. Відкрийте програму в браузері на своєму мобільному телефоні, наприклад Google Chrome.
 2. Напишіть це в пошуковій системі: site:tinder.com @username
 3. Відкрийте посилання, щоб дізнатися, чи це людина, яку ви шукаєте.
Як дізнатися, чи є хтось у Tinder без реєстрації

Очевидно, що після символу at необхідно вказати ім’я користувача, якого ви шукаєте. Крім того, щоб цей трюк увінчався успіхом, вам потрібно буде знати нікнейм або псевдонім людини, яку ви шукаєте.

Як дізнатися, чи є у когось активний обліковий запис Tinder

У Tinder є два варіанти показати іншим, що ви є активним користувачем. Це активний статус, який має дві модальності:

 • Активний. У профілі відображається, якщо користувач користувався програмою протягом останніх двох годин.
 • Останній активний. У профілі відображається, чи використовував програму протягом останніх 24 годин.
Як дізнатися, чи є у когось активний обліковий запис Tinder

Ця кнопка з’являється над нікнеймом користувача із зеленою міткою. За замовчуванням ці функції активні, але можна вимкнути у розділі настройок профілю користувача.

Як знайти людину в Tinder

Як вже говорилося, ви не можете шукати конкретну людину в Tinder (якщо ви раніше не змогли знайти її нікнейм). Але можна пошукати когось взагалі. Для цього налаштуйте свої переваги, як зазначено вище, і перейдіть до головного меню, щоб розпочати перегляд профілів. Ви можете зрушити профілі в сторони, щоб відреагувати трьома способами:

 • Зліва: скидання профілю.
 • Справа: мені це подобається.
 • Вгору: суперлайк.

Крім того, натискання значка стрілки відкриє профіль користувача. Тут ви знайдете додаткову інформацію про смаки, інтереси та уподобання людини.

З іншого боку, у меню «Огляд» можна підписатися на різні групи для пошуку користувачів із спільними інтересами. Наприклад, є групи пошуку дружби, кохання… або чогось ще.

З іншого боку, учасники Tinder Gold можуть вибрати інші деталі у налаштуваннях Discovery. Наприклад, ви можете шукати користувачів, які мають домашні тварини, людей, які планують створити сім’ю, або навіть людей з певним знаком зодіаку. Це, очевидно, вимагає додаткових витрат.

Як знайти людину в Tinder на ім’я

Як ми вже зазначали раніше, у Tinder немає пошукової системи, і ви не зможете шукати будь-кого по імені. У кращому випадку ви можете знайти когось у Tinder за псевдонімом або ім’ям користувача, і вам доведеться перейти до веб-браузера, виконавши дії, описані вище.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *