Як користуватись Tinder без оплати

Tinder , найпопулярніший додаток для знайомств, дозволяє спілкуватися з людьми з усіх куточків світу, не витрачаючи жодної копійки. Проте чи можна використовувати Tinder безкоштовно і досягти успіху?

Відповідь: так. Хоча безкоштовна версія не пропонує всіх функцій, виявивши трохи терпіння та стратегії, ви зможете знайти збіги та познайомитися з цікавими людьми.

Як використовувати Tinder безкоштовно

Процес безкоштовного використання Tinder досить простий. Спочатку необхідно завантажити програму з офіційного магазину. Після встановлення створіть профіль зі своєю найкращою фотографією та описом, який підкреслить вашу індивідуальність. Пам’ятайте, що перше враження має велике значення, тому намагайтеся зробити все можливе.

Тепер найважливіше: пошук збігів. У безкоштовній версії є денний ліміт на кількість профілів, які ви можете змахнути праворуч (тобто поставити лайк). Тут у гру вступає терпець. Не поспішайте, щоб переглянути кожен профіль, і спокійно вирішите, чи хочете ви сподобатися або рухатися далі, провівши пальцем вліво.

Коли у вас є збіги, настає найцікавіше: спілкування. Тут немає жодних обмежень, тому скористайтеся можливістю зав’язати цікаві розмови та краще дізнатися потенційних партнерів. Будьте винахідливими і проявляйте інтерес до того, що говорить інша людина. А якщо ви не знаєте, як розпочати розмову в Tinder, ви завжди можете сказати щось креативне, що виходить за рамки традиційного вітання.

Як спілкуватися в Tinder, нічого не платячи

Ви можете спілкуватися в Tinder абсолютно безкоштовно

Якщо вам вже вдалося знайти збіги в Tinder, настав час дізнатися, як спілкуватися в Tinder, нічого не платячи. Хорошою новиною є те, що ви можете повною мірою скористатися цією функцією, не витрачаючи ні копійки.

Щоб розпочати спілкування в Tinder, перейдіть безпосередньо до піктограми повідомлень у правому нижньому куті екрана, виберіть збіг і почніть писати. Ви також можете відправити смайлик прямо з екрана після отримання оголошення “У вас збіг”.

Ви можете почати розмову дружелюбно та невимушено, запитавши про інтереси або прокоментувавши одну з їхніх фотографій. І пам’ятайте, найголовніше – це весело та добре провести час.

Як дізнатися, кому ви подобаєтеся в Tinder, не платячи

Хоча ви не можете побачити, кому сподобався ваш профіль у Tinder є способи отримати уявлення про те, хто може бути вами зацікавлений. Один із способів – звернути увагу на подібні повідомлення, які ви отримуєте на мобільний телефон; оскільки ця підказка містить назву або ім’я людини з профілем.

Однак, якщо ви хочете докладніше дізнатися, хто ця людина, яка виявила до вас інтерес, або ви просто хочете поглянути на її профіль і, можливо, побачити деякі з його додаткових фотографій, вам доведеться підписатися на один із преміальних планів, будь то Tinder Plus, Tinder Gold або Tinder Platinum.

Які функції недоступні у безкоштовній версії Tinder

Так, ви можете використовувати Tinder безкоштовно, але, як і у всьому, він має деякі функції, недоступні у безкоштовній версії Tinder. Наприклад, кількість лайків обмежена, кожні 12 годин вам буде доступно від 25 до 50 лайків, у платних версіях таке обмеження відсутнє.

Ви також не зможете дізнатися, кому ви сподобалися, поки не поставите лайк у відповідь, а також не зможете змінити місце розташування для пошуку зв’язків в інших містах, а тим більше повернутися назад, якщо ви випадково змахнули вліво на когось цікавого.

Крім того, ви не зможете використати Суперлайк або Буст, дуже корисні функції, які допоможуть вам виділитися з натовпу, особливо якщо ви хочете привернути увагу когось конкретного.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *