Як форматувати карту пам’яті на Android

Необхідність форматувати карту пам’яті на Android виникає не так часто, але іноді виконати цю процедуру все ж таки потрібно. Наприклад, операційна система може вимагати форматування у разі виникнення помилок у файловій системі.

Якщо ви зіткнулися з подібною проблемою, ця стаття повинна вам допомогти. Тут ми опишемо відразу два способи форматування карток пам’яті.

Крок № 1. Відкрийте налаштування Android і перейдіть до розділу «Пам’ять».

Для того щоб форматувати карту пам’яті на Андроїд вам потрібно спочатку відкрити налаштування та знайти там розділ під назвою «Пам’ять». Якщо у вас смартфон від Samsung, цей розділ налаштувань буде знаходитися на вкладці «Опції».

Крок № 2. Відкрийте підрозділ «Форматувати картку пам’яті SD».

Далі вам потрібно переглянути розділ «Пам’ять» у самий низ. Там має бути підрозділ під назвою «Форматування карти пам’яті SD». Відкрийте його.

Крок № 3. Форматуйте карту пам’яті на Андроїді.

Тепер вам залишилося тільки натиснути на кнопку «Форматувати картку пам’яті SD». Після натискання на цю кнопку система форматує вашу картку пам’яті, видаливши з неї всі дані.

У деяких випадках Андроїд може вимагати перед форматуванням відключити картку пам’яті. У цьому випадку поверніться до попереднього вікна і натисніть на кнопку «Вимкнути карту пам’яті».

натисніть кнопку Відключити картку пам'яті

Після вимкнення картки пам’яті спробуйте форматувати картку пам’яті ще раз. Швидше за все, все пройде нормально.

Форматування картки пам’яті через комп’ютер

Потрібно додати, що ви не зобов’язані форматувати картку пам’яті саме через пристрій Android. Натомість можна форматувати картку пам’яті за допомогою комп’ютера або ноутбука.

Для цього вам знадобиться комп’ютер або ноутбук із кардрідером. Якщо вбудованого кардрідера немає, ви можете використовувати зовнішній кардрідер, який підключається по USB. Також вам буде потрібний перехідник з MicroSD на SD (велика картка пам’яті). Такі перехідники зазвичай постачаються в комплекті з картою пам’яті. Якщо все це є, то можна починати.

Крок № 1. Вставте карту пам’яті MicroSD у перехідник на SD.

Для початку просто вставте MicroSD карту пам’яті в перехідник на SD. Зробити це досить просто, MicroSD карта входить у перехідник без будь-якого опору.

Вставте картку пам'яті MicroSD у перехідник

Крок № 2. Переконайтеся, що на перехіднику дозволено запис.

На перехіднику на SD є перемикач, за допомогою якого можна дозволити або заблокувати запис на картку пам’яті. Для того можна було форматувати карту пам’яті, перемикач повинен перебувати у верхньому положенні.

Крок № 3. Вставте картку пам’яті в кардрідер.

Після цього вставте картку пам’яті в кардридер таким чином, щоб наклейка на карті пам’яті дивилася вгору, в зрізаний кут на карті пам’яті знаходився праворуч.

Крок № 4. Форматуйте картку пам’яті.

Тепер можна форматувати картку пам’яті. Для цього відкрийте «Мій комп’ютер» та знайдіть там підключену картку пам’яті. Клацніть по карті правою кнопкою мишки та виберіть пункт «Форматувати».

У вікні просто натисніть на кнопку «Почати», не змінюючи жодних налаштувань.

Після система почне форматування вашої картки пам’яті.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *