Як надсилати анонімні повідомлення у WhatsApp

WhatsApp — це програма для обміну повідомленнями, яка у всіх випадках вимагає виконання певного процесу, перш ніж використовувати його. Цього неможливо уникнути. Ви вже використовували номер телефону для реєстрації, тому ви будете ідентифіковані ще до відправлення першого повідомлення.

Чи означає це, що WhatsApp забороняє відправляти повідомлення анонімно? Реальність така, що, хоча програма спочатку не дозволяє робити це, існують деякі хитрощі або способи приховати особисту інформацію, тобто номер телефону. Нижче ми крок за кроком пояснимо все, що ви можете зробити.

Як надсилати анонімні повідомлення з прихованим номером до WhatsApp

Надсилання повідомлень до WhatsApp з прихованого номера телефону може бути корисним у певних ситуаціях . Наприклад, під час операції купівлі-продажу товару. Нижче ми розповімо, як надсилати повідомлення із прихованим номером у WhatsApp трьома різними способами.

Як надіслати анонімне повідомлення до WhatsApp, не додаючи контакт до телефонної книги

У WhatsApp є кілька опцій, пов’язаних із конфіденційністю. Деякі з них дозволяють налаштувати певні частини вашого профілю (наприклад, фотографію) так, щоб їх було видно лише людям, яких ви додали в контакти. Якщо налаштувати ці параметри таким чином, ви зможете зберегти частину особистої інформації в безпеці.

Існує два способи надіслати повідомлення без додавання контакту до телефонної книги. Найпростіший – натиснути кнопку початку чату (на наступному зображенні він позначений червоним) і за допомогою лупи знайти номер телефону одержувача. Якщо в нього є WhatsApp, програма дозволить писати повідомлення без необхідності створювати новий контакт.

Ця кнопка дозволяє відкрити новий чат WhatsApp

Є й інший спосіб, який можна використовувати для тієї ж мети. Для цього потрібно використовувати браузер на мобільному телефоні і виконати наступне:

  • У браузер скопіюйте URL-адресу https://api.whatsapp.com/send? phone=PPNNNNNNNNNN.
  • Важливо замінити літери PP на код країни людини, якій ви пишете. У випадку з Росією це буде номер 7.
  • Замість літер N вкажіть номер телефону одержувача. Як тільки це буде зроблено, натисніть Enter.
  • Відобразиться вікно з кнопкою для переходу безпосередньо в WhatsApp. Натиснувши, ви зможете надіслати повідомлення.
За допомогою цієї URL-адреси ви можете надсилати повідомлення, не додаючи контакти до телефонної книги

Як надіслати анонімне повідомлення до WhatsApp, використовуючи віртуальний номер

Вище ми пояснили, що використовувати WhatsApp без прив’язки до номера телефону неможливо. Це робить повну анонімність практично неможливою, навіть якщо використати вищеописаний спосіб. Тож які альтернативи є? Найпростіший, найшвидший і пряміший спосіб — отримати віртуальний номер.

Завдяки цьому можна зареєструватися в WhatsApp та отримати підтверджуюче SMS для використання програми, зберігши фізичний та реальний номер телефону в безпеці. Такий номер марний у довгостроковій перспективі, але для цієї мети він створить чудеса. Найпростішими та найефективнішими платформами є наступні:

  • Hushed: це одна з найбільш рекомендованих та використовуваних програм для отримання другого віртуального номера. Працює дуже добре, і хоч і платне, але дозволяє користуватися всіма його функціями протягом перших трьох днів, чого більш ніж достатньо, щоб зареєструватися з його допомогою в WhatsApp.
  • 2ndLine: Можливо, найпростіший додаток, коли справа стосується віртуального номера. Воно також платне, хоча, як і попереднє, дозволяє використовувати пробний період, щоб активувати WhatsApp, не платячи нічого.
  • Vyke: Хоч це і менш відомий сервіс, ніж попередні, але його теж варто взяти до уваги. У ньому немає пробного сервісу, хоча він справді бюджетний, якщо вам потрібний віртуальний номер.
Створіть віртуальний номер за допомогою Hushed

Як надсилати анонімні повідомлення WhatsApp через другий рядок

Якщо попередній варіант вас не переконав, можна придбати другий номер. Більшість компаній дозволяють додавати додатковий номер до основного за невелику плату на місяць, але натомість у вас буде інша SIM-картка (фізична або eSIM), щоб ви могли дзвонити, надсилати повідомлення. Варіант покупки передплаченої картки також підійде.

Кращі програми для відправки WhatsApp із прихованим номером

Хоча в Google Play Store та аналогічних магазинах можна знайти програми для відправки повідомлень WhatsApp із прихованим номером, реальність така , що жодна з них не працює належним чином. Більшість із них досить небезпечні, оскільки їхня мета — зібрати ваші персональні дані.

Програми дозволяють надсилати повідомлення WhatsApp на інші телефони без необхідності додавати їх до контактів, що, як ми описали вище, може означати, що вони не зможуть бачити вашу інформацію, якщо у вас налаштовані в такий спосіб параметри конфіденційності. Нижче ми покажемо вам найбільш примітні з них.

Easy Message

Його інтерфейс зрозумілий і простий і не таїть у собі особливих таємниць

Easy Message — це досить проста у використанні програма, що полегшує процес надсилання повідомлення без необхідності додавання будь-кого до контактів. Просто відкрийте його, введіть (або скопіюйте) потрібний номер, і чат із новою людиною автоматично відкриється на екрані. Це абсолютно безкоштовно.

Прямий зв’язок

Прямий зв’язок дозволяє налаштувати більше параметрів

Альтернативою попередньому є Прямий зв’язок, додаток із ще більш простим інтерфейсом, ніж попередній. Його робота ідентична, хоча в цьому випадку у вашому розпорядженні буде більше можливостей конфігурації. Воно також безкоштовно.

Що робити, якщо ви отримали анонімне повідомлення у WhatsApp

Звичайно, може статися і зворотний випадок, тобто ви отримаєте анонімне повідомлення або від користувача, якого немає у вашій телефонної книги. Дуже важливо ретельно переглянути повідомлення зверху вниз, за ​​потреби більше одного разу. Якщо ви вважаєте, що в цьому повідомленні міститься неприйнятний або загрозливий зміст, найкраще, що можна зробити, це повідомити про це повідомлення безпосередньо в службу підтримки програм.

Ще один момент, на який слід звернути увагу, полягає в тому, щоб ніколи не відкривати файли або завантажувати їх, оскільки вони можуть виявитися вірусом або шкідливим ПЗ, здатним заразити ваш пристрій. Крім того, якщо мова йде про шахрайство чи загрозу, доцільно повідомити про це безпосередньо в поліцію чи компетентний орган, залежно від обставин.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *