Як назавжди видалити обліковий запис Badoo

Badoo – популярний додаток для знайомств. Або, за словами розробників, це місце, де можна чесно знайомитися з новими людьми. Але якщо ви читаєте цю статтю, ймовірно, ви не зовсім розумієте сенс цієї соціальної мережі для знайомств і флірту. Отже, можливо, ви замислювалися про відмову від підписки на Badoo. Або безпосередньо хочете видалити свій профіль або обліковий запис.

У таких програмах, як Badoo, недостатньо видалити програму з мобільного пристрою. Ваш профіль Badoo пов’язаний з обліковим записом користувача, який ви створили свого часу. Ви можете не використовувати програму, хоча ваш профіль все одно буде на увазі у всіх. Або, навпаки, можна відписатися від Badoo і видалити свій профіль. Таким чином, ви зітріть свій слід у цій соціальній мережі. Якщо ви захочете повернутися до нього, вам доведеться зареєструватися заново.

Як відписатися від Badoo

Якщо ви зареєструвалися в Badoo, ви можете відмовитися від підписки на цей Сервіс. Чи платите ви за нього або використовуєте безкоштовно, щоб відмовитися від підписки на Badoo, вам доведеться видалити свій обліковий запис. Таким чином, ви більше не будете видно іншим користувачам цієї соціальної мережі знайомств. І ви більше не отримуватимете повідомлення, повідомлення або електронні листи, пов’язані з Badoo.

Якщо ви видалите свій обліковий запис, у вас буде 28 днів, щоб відновити його. На випадок, якщо ви передумаєте. Через 20 днів запис зникне повністю, і його неможливо буде відновити. Надалі ви зможете створити новий профіль і налаштувати його на свій смак.

Як видалити профіль Badoo крок за кроком

Щоб видалити свій профіль Badoo, вам потрібно буде увійти до свого профілю, ввести налаштування свого облікового запису та безпосередньо висловити своє бажання відмовитися від підписки на Badoo . Щоб уникнути випадкового видалення вашого облікового запису, ця опція не така видима, як хотілося б. Маршрут, яким слідувати, наступний:

"УдаВидалення облікового запису Badoo на Android

 1. Відкрийте Badoo.
 2. Увійдіть до свого профілю.
 3. Натисніть на значок шестерні.
 4. У налаштуваннях натисніть «Обліковий запис».
 5. Нижче ви побачите опцію «Видалити обліковий запис».
 6. Badoo запропонує вам кілька варіантів на вибір замість видалення профілю.
 7. Якщо ви впевнені, натисніть «Видалити обліковий запис».
 8. Підтвердьте своє рішення, натиснувши кнопку «Продовжити».
 9. Можливо, вам доведеться ще раз підтвердити та/або вказати причину, через яку ви хочете залишити Badoo.

Як закрити обліковий запис Badoo

Серед альтернативних варіантів, які Badoo пропонує вам замість «Видалити обліковий запис», ви знайдете кілька дійсно цікавих, наприклад, «Приховати свій обліковий запис» або «Видалити повідомлення». Перший буде корисним, якщо ви хочете на якийсь час покинути Badooі не хочете видалятися, щоб хтось дивився ваш профіль або турбував вас. Опція «Видалити повідомлення, відвідування, вибране…» дозволяє назавжди видалити цю інформацію, пов’язану з вашим профілем і вашим обліковим записом користувача, але зберігає профіль в силі. Залежно від того, що ви хочете робити зі своїм профілем Badoo, вам підійде той чи інший варіант.

Якщо ви оберете «Видалити свій обліковий запис», ви видалите свій профіль Badoo, а також закриєте та видаліть свій обліковий запис Badoo. Запис буде заморожено на 28 днів, якщо ви захочете його відновити, але через 30 днів він зникне. Вона буде видалена.

Щоб відновити обліковий запис Badoo, вам необхідно відновити електронний лист, який ви отримали при відмові від підписки. У цьому повідомленні є посилання для повторного активації облікового запису. Ви перейдете на веб-сайт Badoo або перейдіть до програми, щоб ви знову змогли отримати доступ до свого профілю..

Як видалити всі дані та фотографії, пов’язані з вашим обліковим записом Badoo

Як ми згадували раніше, ви можете видалити свій обліковий запис Badoo, а разом із нею і свій профіль. Або просто видаліть дані та фотографії, пов’язані з вашим обліковим записом. Видаляючи свій обліковий запис, ви просите Badoo видалити весь контент, який ви додали до свого профілю. До нього відносяться повідомлення, фотографії тощо. Цей процес є автоматичним, і, як ми бачили раніше, вам просто потрібно вказати, що ви хочете видалити свій обліковий запис.

Якщо ви просто хочете очистити свій обліковий запис Badoo та видалити повідомлення, відвідування та інші дані, пов’язані зі створеним вами обліковим записом та профілем, ви можете видалити всі ці дані, але продовжувати використовувати Badoo, як і раніше. Вам доведеться завантажувати нові фотографії та заново заповнювати форми профілю.

Видалення Видалення даних облікового запису Badoo на Android

 1. Відкрийте Badoo.
 2. Увійдіть у свій профіль.
 3. Натисніть на значок шестерні.
 4. У налаштуваннях натисніть «Обліковий запис».
 5. Нижче ви побачите опцію «Видалити обліковий запис».
 6. Badoo запропонує вам кілька варіантів вибору замість видалення профілю.
 7. Натисніть «Видалити повідомлення, відвідування, вибране…».

Ви також можете видалити дані, відредагувавши їх, та видалити свої фотографії Badoo, вилучивши їх за однією або групою в альбомі. Однак цей процес більш стомлюючий. Якщо ви дійсно хочете видалити всю інформацію, яку ви додали до свого профілю та облікового запису Badoo, найбільш ефективний спосіб – очистити її, як ми писали раніше, або видалити обліковий запис безпосередньо.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *