Як створити свої чарівні аватари за допомогою Lensa

Lensa стала одним із найбільш завантажуваних мобільних додатків за останні місяці. І навіть якщо ви про нього не чули, ви знаєте деякі його функції, які стали вірусними в соціальних мережах, таких як Instagram або TikTok. Особливо магічні аватари або Magic Avatars. Ця функція використовується для створення версій з художніми штрихами та в дивовижних декораціях. Аватари, схожі на намальовані картини вручну, але створені штучним інтелектом.

Штучний інтелект, що використовується для такого подвигу, — Stable Diffusion. ІІ здатний генерувати зображення з нічого. Як справжній митець. А з власних фотографій або селфі ви можете стати середньовічним героєм, космонавтом або футуристичним роботом. З ефектами малювання, фоном, що випадково відтворюється, і т. д. Результати вас здивують, і ви зможете поділитися ними в соціальних мережах. Вам просто потрібно надати фотографії, і штучний інтелект зробить всю роботу.

Що таке Lensa?

Lensa — це мобільний додаток, який використовується для редагування фотографій та відео. Його основна претензія полягає в тому, що він використовує штучний інтелект для автоматизації задач ретушування та редагування. Таким чином, вам не доведеться нічого робити. Просто напишіть, чого ви хочете, і програма подбає про інше. Від видалення плям до покращення кольору, стирання об’єкта або елемента з зображення, застосування художніх фільтрів, виділення брів і, зрештою, покращення зображення.

Крім того, процес дуже простий. Вам просто потрібно завантажити зображення, яке ви збираєтеся ретушувати, або зняти його на камеру телефону та переміщатися в меню параметрів Lensa. Є розділ, присвячений виключно ретуші обличчя, фону, загальних налаштувань фотографії для контрасту, освітлення та кольору, ефектів та фільтрів для зупинки поїзда і, нарешті , кордонів та рамок для прикраси вашого зображення.

Що таке магічні аватари Lensa і як вони працюють?

Чарівні аватари, можливо, є однією з головних переваг. Йдеться про застосування генеративного штучного інтелекту для створення нових зображень на основі вашої власної особи або фігури. Цитата розробників: Станьте зіркою свого цифрового світу. Створюйте видатні аватари за допомогою передового штучного інтелекту, роблячи своє віртуальне «я» по-справжньому унікальним».

Про роботу та чарівні аватари. Для створення зображення завантажуються на сервери AWS (Amazon). Там Stable Diffusion API генерує художні аватари. Потім програма покаже їх вам, і ви зможете їх завантажити. За словами розробників, зображення, якими ви ділитеся для створення аватарів, через деякий час віддаляються з серверів Amazon.

А щоб уникнути юридичних проблем, особливо якщо ви збираєтеся поділитися чарівними аватарами в соціальних мережах, постарайтеся використовувати власні фотографії. Якщо ви використовуєте зображення, на яких зображені друзі, родичі або знайомі, переконайтеся, що у вас є дозвіл на публікацію створених аватарів. Майте на увазі, що деякі аватари можуть дратувати або не подобатися своїм героям.

Як створити чарівний аватар за допомогою штучного інтелекту Lensa

Єдина вимога, якій ви повинні відповідати, щоб мати можливість використовувати Чарівні аватари Lensa, – це бути повнолітнім у вашій країні та пройти перевірку. Так, ця функція платна, оскільки вона використовує штучний інтелект і це доводиться платити. Ви можете підписатися на на додаток безпосередньо та користуватися всіма його ексклюзивними функціями. Або натомість придбайте аватари до того, як вони будуть створені в процесі. Вибір вашого.

Щоб створити чарівний аватар за допомогою Lensa:

 1. Увійдіть до програми Lensa.
 2. На головному екрані ви побачите кнопку “Чарівні аватари”. Натисніть.
 3. Виберіть тип аватара. Людина, тварина…
 4. Виберіть стилі або типи аватарів, які ви хочете отримати.
 5. Ви можете вибрати до 10 стилів одночасно для більш різноманітних результатів.
 6. Натисніть «Продовжити».
 7. Встановіть прапорець «Я вже досяг повноліття…», щоб підтвердити вік.
 8. Вам потрібно буде зробити кілька автопортретів, щоб допомогти застосунку створити аватари.
 9. Виконайте вказівки на екрані.
 10. Останній крок, оплата аватарів. Все залежить від того, скільки ви готові заплатити, ціна може бути більшою або меншою.
 11. Після оплати з’явиться екран із зазначенням скільки часу вам доведеться чекати.
 12. За кілька хвилин ви побачите чарівні аватари, впорядковані за категоріями.

Хоча час, необхідний для створення аватарів, може відрізнятися, зазвичай додатку потрібно одна хвилина для кожного аватара. Отже, якщо ви маєте намір створити 100 зображень, це займе 100 хвилин. 20 зображень, 20 хвилин. Але очікування того варте. Коли ви закінчите, ви побачите ці зображення зі своєю особою і замасковані по-різному в сценаріях, придуманих штучним інтелектом, що стоїть за Lensa.

Аватари, створені в Lensa, зберігаються в додатку . Ви можете зберегти їх на свій смартфон у двох різних якостях: роздільна здатність 4K (4096×4096 пікселів) та стандартна роздільна здатність (1024×1024 пікселів). Зображення будуть вашими. Таким чином, ви можете поділитися ними, зберегти або розповсюдити у соціальних мережах. Вам вирішувати. Ви також можете зробити більше селфі або повторно використовувати вже наявні та подивитися, які нові чарівні аватари може створити для вас Lensa.

Скільки коштують чарівні аватари Lensa?

Хоча більшість інструментів та функцій Lensa безкоштовні, деякі з них є платними. Це неминуче, враховуючи, що деякі функції передбачають економічні зусилля з боку їх творців у частині обслуговування серверів, призначених для обробки зображень.

Сплатити магічні аватари Lensa можна двома способами. Перший варіант – заплатити безпосередньо наприкінці процесу створення. Як ми згадували раніше, коли ви запускаєте майстер чарівних аватарів, після завершення він запропонує вам оформити замовлення. На момент тестування програми ціни були наступними:

 • 54 унікальних аватарів у 9 варіаціях 6 стилів: 6,99 євро.
 • 102 унікальних аватарів у 17 варіаціях 6 стилів: 8, 99 євро.
 • 204 унікальних аватара з 34 варіаціями 6 стилів: 12,99 євро.

Залежно від того, скільки стилів та варіантів ви замовляєте, ціна буде збільшуватися чи зменшуватися. А якщо ви думаєте, що будете часто використовувати Lensa і отримувати від програми максимум користі, другий спосіб оплати Magic Avatars – це підписка на додаток. Це дасть вам доступ до всіх функцій програми без реклами та заощадить 50% на магічних аватарах. Річна підписка на Lensa коштує 99,99 євро, хоча на момент тестування програми вона продавалася зі знижкою 60%, тобто 39,99 євро на рік. Або, що те саме, 3,33 євро на місяць. За бажання ви можете спробувати передплату безкоштовно на 7 днів, але за магічні аватари вам все одно доведеться заплатити.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *