Як перенести контакти на SIM-карту з телефону Android

SIM-картка, хоч і з деякими обмеженнями, може використовуватися для зберігання контактів і за необхідності можна перенести або скопіювати контакти з пам’яті телефону або облікового запису на неї.

У цій інструкції докладно про способи перенести або скопіювати контакти на SIM-карту на Android телефоні та додаткову інформацію на тему, яка може бути корисною.

Перш ніж приступити до перенесення

Перш ніж переносити контакти на SIM-картку, рекомендую враховувати такі важливі моменти щодо особливостей зберігання даних на ній:

 • SIM-картки можуть зберігати обмежену кількість контактів, причому обмеження бувають різними залежно від конкретного чіпа. Зазвичай, для нових SIM-карток ліміт вище. Зазвичай йдеться про 250-500 контактів.
 • Якщо ваші контакти мають додаткові дані, окрім єдиного номера телефону та імені, слід враховувати, що на SIM-карті такі дані зберігатися не можуть – складні записи не підтримуються: тільки Ім’я та номер для одного запису.
 • Існують обмеження на довжину імені для контакту на SIM-картці. Після перенесення ви можете виявити, що деякі довгі імена були обрізані. Причому довжина імен російською ще обмежена, ніж довжина імен латиницею.

Якщо ваша мета – перенесення контактів на інший телефон, оптимальний метод для цього – не SIM-картка, а одне з:

 • Синхронізація контактів через обліковий запис Google або інший.
 • Експорт контактів у файл .vcf та імпорт з цього файлу на новий телефон, що можна зробити у програмі «Контакти» на вашому телефоні.

Перенесення контактів на SIM-картку у програмі «Контакти»

На деяких телефонах, наприклад Samsung, функція перенесення контактів на SIM-картку доступна у програмі «Контакти». Приклад дій:

 1. Відкрийте програму «Контакти» — не вкладку «Контакти» у програмі «Телефон», а окрему програму, а потім натисніть на кнопку меню.
 1. Виберіть «Керування контактами».
 1. Ви можете побачити два різні пункти, обидва з яких можна використовувати для переміщення контактів на SIM-картку: «Експорт контактів» та «Перемістити контакти».
 1. При виборі «Експорт контактів» (і це найкращий спосіб) ви зможете вибрати місце експорту, включаючи SIM-карту, за умовчанням переміщуються всі контакти. У моєму тесті на одному зі смартфонів Samsung у пункті «Експорт контактів» можливість вибору SIM-карти для переміщення була відсутня, а на іншому, з якого зроблено скріншот, — була.
 1. При виборі «Перемістити контакти» на наступному кроці потрібно вибрати, звідки потрібно виконати переміщення (з телефону або з облікового запису), з можливістю вибору конкретних контактів (можна вибрати кілька), а потім вказати, куди їх необхідно перемістити та підтвердити переміщення.

Інтерфейс може відрізнятися залежно від конкретного телефону, версії Android та встановленої оболонки. У деяких випадках вибрати SIM-карту для експорту або перенесення контактів зовсім не можна, в цьому випадку доведеться вдатися до інших програм.

Копіювання контактів на SIM-картку у програмі Copy to SIM Card

У Play Маркет є безліч програм, які дозволяють керувати контактами SIM-картки. Спробувавши кілька із них, я зупинився на безкоштовному додатку Copy to SIM Card — він, на відміну від інших випробуваних, працює справно, зокрема з кількома SIM-картками.

Додаток англійською мовою, але його використання не повинно викликати будь-яких труднощів. Для перенесення (копіювання) контактів на SIM-карту достатньо виконати такі кроки:

 1. Відкрийте програму та надайте необхідні дозволи, перейдіть на вкладку «Phone» зі списком контактів на телефоні.
 2. Позначте контакти, які потрібно перенести на SIM-картку.
 3. Натисніть кнопку «Copy», щоб перенести їх.
 1. Якщо відкрити меню програми, ви можете використовувати Copy All to SIM для копіювання одразу всіх контактів на SIM-карту.
 1. У тому ж меню можна увімкнути показ тільки різних контактів (Show Diff Only).

Підсумок — всі контакти на SIM-карті. Те, як саме вони перенеслися, ви можете подивитися, переключившись на вкладку «SIM Card».

Там же можна вибрати окремі контакти та відредагувати їх, наприклад, якщо ім’я було укорочено при перенесенні та стало нечитабельним.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *