Як увімкнути PIN код SIM картки на Android та змінити його

Як включити ПІН-код SIM картки на Android

На сьогоднішній день головна вразливість Android смартфона, якщо ви його втратили або він був вкрадений — зовсім не доступ до особистих даних на пристрої, вони достатньо захищені, якщо знаходяться у внутрішній пам’яті. Більш серйозні побоювання мають викликати доступ до SIM-картки.

Достатньо вставити її в будь-який інший телефон і, якщо ви не встигли заблокувати SIM картку або перевипустити її, стороння людина зможе отримувати коди для відновлення доступу та управління онлайн-банком, електронною поштою, соціальними мережами та іншими сервісами. Щоб цього не сталося розумним рішенням, може бути включення PIN коду для використання SIM-картки. У цій інструкції докладно про те, як це зробити на смартфоні Android. Також ви можете увімкнути PIN-код SIM картки на iPhone.

Увімкнення запиту PIN коду SIM картки на Android смартфоні

Для описаних дій потрібно знати поточний PIN-код SIM: він на ній є незважаючи на те, що не запитується. Для сучасних SIM найчастіше використовується 0000 як PIN за замовчуванням. Якщо цей варіант не підійде, то подивитися PIN можна на пластиковій базі, з якої ви виймали SIM-картку, якщо вона збереглася, або уточнити його у вашого оператора зв’язку. Враховуйте, що після 3-х помилок введення SIM буде заблоковано.

Залежно від конкретної моделі смартфона та версії Android пункти в меню для налаштування запиту SIM PIN можуть трохи відрізнятися, але логіка дій приблизно та сама. Далі я продемонструю процес на прикладі чистої ОС Android та пристрою Samsung Galaxy.

Порядок увімкнення запиту PIN-коду SIM-карти на чистій ОС Android та його зміни:

  1. Відкрийте «Налаштування», перейдіть до розділу «Безпека» та знайдіть пункт «Блокування SIM-карти» (може перебувати у розділі «Додатково»).
  1. Увімкніть перемикач «Блокування SIM-карти».
  2. Введіть поточний PIN-код, зазвичай це 0000.
  1. Ви побачите, що блокування SIM-картки було увімкнено. Тепер можна натиснути «Змінити PIN-код SIM-картки». Щоб змінити, потрібно ввести поточний PIN, а потім двічі — новий код. Не забувайте його.

Як увімкнути SIM PIN на Samsung Galaxy

На пристроях Samsung Galaxy дії дуже схожі:

  1. Зайдіть до «Налаштування» та відкрийте пункт «Біометрія та безпека». Потім натисніть кнопку «Інші параметри безпеки».
  1. Перейдіть до пункту «Налаштування блокування SIM-картки».
  1. Використовуйте перемикач, щоб увімкнути блокування SIM-картки. Потрібно ввести поточний код. За замовчуванням це зазвичай 0000.
  1. Після ввімкнення запиту на введення PIN-коду натисніть «Змінити PIN-код SIM-картки», введіть поточний і новий PIN-код для блокування, а потім підтвердьте новий код. Не забувайте про цей код.

Готово, тепер ваша SIM карта буде блокуватися до введення правильного PIN-коду при перезавантаженні або після вимкнення та включення телефону, а також при встановленні SIM з вашого смартфона в будь-який інший апарат, незалежно від ОС: навіть на простому кнопковому телефоні вона буде блокуватися.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *