Як підключити інтернет до комп'ютера через телефон

Сучасні телефони здатні виконувати різні завдання і значно спрощувати наше життя. Наприклад, за допомогою телефону можна підключити Інтернет до комп’ютера. У цій статті ми розглянемо саме цей випадок.

Спосіб № 1. Телефон як точка доступу Wi-Fi.

Якщо у вас ноутбук або ваш стаціонарний комп’ютер оснащений модулем Wi-Fi, то для вас найпростішим способом підключення Інтернету до комп’ютера через телефон буде точка доступу Wi-Fi. Сучасні телефони вміють створювати точки доступу Wi-Fi і роздавати через них Інтернет, який вони, у свою чергу, одержують від мобільного оператора за допомогою технології GPRS, 3G або LTE.

У цій статті ми продемонструємо, як це робиться на прикладі операційної системи Android. Для початку вам потрібно відкрити налаштування Android і знайти там розділ, який називається “Інші мережі”. У деяких випадках цей розділ може мати іншу назву. Наприклад, на телефонах з оригінальною оболонкою Android він називається “Ще”.

У розділі «Інші мережі» потрібно відкрити розділ «Модем та точка доступу» (цей розділ може називатися «Модем», «Точка доступу», «Режим модему» або «Підключення точки доступу»).

розділ Модем та точка доступу

У розділі «Модем та точка доступу» включаємо функцію «Мобільна точка доступу».

Після увімкнення цієї функції телефон створить точку доступу Wi-Fi. Для того щоб до неї підключитися вам потрібно переглянути назву Wi-Fi мережі та пароль. Для цього відкриваємо розділ «Мобільна точка доступу».

відкрийте розділ Мобільна точка доступу

У цьому розділі буде вказано назву точки доступу та пароль від неї. Використовуючи ці дані, ви зможете підключитися до створеної точки доступу Wi-Fi і отримати доступ до Інтернету на вашому комп’ютері.

дивіться назву точки доступу та пароль

Спосіб № 2. Телефон як USB модем.

Також можна використовувати свій телефон як USB модем. У цьому випадку можна підключити Інтернет до комп’ютера через телефон, навіть якщо на комп’ютері немає модуля Wi-Fi. При цьому використовувати телефон як USB модем навіть простіше, ніж в якості точки доступу Wi-Fi. Нижче ми продемонструємо, як це робиться, на прикладі телефону на Android.

Для початку вам необхідно підключити свій телефон до комп’ютера за допомогою кабелю USB. Після того, як телефон визначиться системою, потрібно відкрити налаштування Android на телефоні і перейти в розділ «Інші мережі – Модем та точка доступу», так само як ми описували вище. У цьому розділі потрібно увімкнути функцію «USB модем».

Після цього ваша система має сама визначити USB модем і здійснити підключення. Зазвичай, після включення функції USB модем Інтернет на комп’ютері з’являється вже через пару секунд.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *