Як підключити Wi-Fi на телефоні

Без доступу до Інтернету сучасний телефон втрачає, напевно, половину своїх функцій. Звичайно, можна використовувати мобільний інтернет, але найчастіше він занадто дорогий і не дуже швидкий. Тому більшість користувачів використовують виключно Wi-Fi. У цьому матеріалі ми розповімо про те, як підключається Wi-Fi на різних моделях телефонів.

Як підключити Wi-Fi на телефоні з Android

Для того щоб підключити Wi-Fi на телефоні з Android вам необхідно відкрити налаштування та увімкнути модуль бездротового зв’язку Wi-Fi. Це робиться за допомогою синього перемикача, який знаходиться навпроти розділу Wi-Fi. Якщо у вас Wi-Fi вже включений, просто пропустіть цей крок.

увімкніть модуль бездротового зв'язку Wi-Fi

Після того як Wi-Fi увімкнено, вам потрібно відкрити список доступних Wi -Fi мереж. Для цього просто клацніть по напису Wi-Fi, який знаходиться ліворуч від перемикача, який ви щойно включали. Після того, як відкриється список доступних Wi-Fi мереж, клацніть по потрібній мережі.

Якщо вибрана вами мережа не захищена паролем, то підключення відбудеться відразу після вибору мережі. Якщо мережа захищена, то ви побачите невелике вікно, в якому потрібно буде ввести пароль від Wi-Fi.

Якщо введений пароль виявиться правильним, ваш телефон підключиться до Wi-Fi.

Як підключити WiFi на телефоні з iOS

Якщо у вас телефон від Apple, то для того щоб підключити WiFi вам необхідно відкрити налаштування та зайти до розділу WiFi. Тут потрібно увімкнути бездротовий зв’язок WiFi. Для цього просто перемістіть перемикач у положення «Увімкнено».

перемістіть перемикач у положення Увімкнено

Після увімкнення бездротового зв’язку WiFi, потрібно клікнути на WiFi мережу, до якої ви хочете підключитися.

клацніть на WiFi мережу, до якої ви хочете підключитися

Якщо WiFi мережа не захищена паролем, то підключення відбудеться практично відразу. А поруч із обраною WiFi мережею з’явиться галочка, що сигналізує про те, що ви підключені до цієї мережі.

галочка, що сигналізує про те, що ви підключені

Якщо ж WiFi мережа захищена, то перед вами з’явиться рядок для введення пароля. Введіть пароль від WiFi і натисніть на кнопку «Підключитися».

Як підключити WiFi на телефоні з Windows Phone

Якщо у вас телефон з операційною системою Windows Phone, то для того, щоб підключити Wifi вам необхідно відкрити список усіх програм і знайти там «Налаштування».

У налаштуваннях знаходимо розділ «Wi-Fi».

відкрийте розділ Wi-Fi

Після цього пересуньте перемикач Wifi у положення «Увімкнено» і виберіть Wifi мережу до якої хочете підключитися.

оберіть Wi-Fi мережу

Якщо Wifi мережа не захищена, то телефон відразу підключиться. В іншому випадку потрібно буде ввести пароль.

Після підключення, поруч із вибраною Wifi мережею з’явиться напис «З’єднання встановлено».

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *