Як почистити Android телефон від непотрібних файлів

Недостача вільного місця – це проблема, з якою стикаються практично всі користувачі смартфонів. Ця проблема є особливо актуальною для користувачів бюджетних телефонів, а також телефонів без підтримки карт пам’яті SD. У цьому матеріалі ми розповімо про те, як почистити Android телефон від непотрібних файлів і тим самим звільнити трохи місця в пам’яті пристрою.

Чистка непотрібних файлів за допомогою SD maid

SD maid – одна з найкращих програм, якщо вам потрібно почистити Андроїд телефон від непотрібних файлів. Ця програма вміє видаляти файли, які залишилися від вже віддалених додатків, а також тимчасові файли, журнали, непотрібні бази даних та багато іншого.

Для того, щоб скористатися цією програмою встановіть його на свій Андроїд телефон із Play Market. Після цього запустіть цю програму і натисніть кнопку «Оновити» навпроти розділу «Сміття».

натисніть на кнопку Оновити

Після цього програма SD maid почне пошук непотрібних файлів у пам’яті вашого пристрою. Після того, як пошук буде завершено, поряд з розділом “Сміття” з’явиться кількість знайдених файлів, а також їх розмір. У нашому випадку було знайдено 14 файлів із загальним обсягом аж 874 мегабайти. Для того щоб почистити Андроїд телефон від цих непотрібних файлів, просто натисніть кнопку «Кошик».

Якщо ж ви не довіряєте додатку SD maid і хочете подивитися які файли були позначені додатком SD maid як непотрібні, то вам потрібно відкрити бічне меню і перейти до розділу «Сміття».

Тут ви переглянути всі файли і вирішити потрібно їх видаляти чи ні.

непотрібні файли у розділі сміття

Якщо придбати платну PRO-версію програми SD maid, то видалення непотрібних файлів можна буде виконувати за розкладу в автоматичному режимі.

Ручне чищення непотрібних файлів

Також ви можете почистити Андроїд телефону від непотрібних файлів вручну. Для цього вам знадобиться файловий менеджер. Наприклад, можна використовувати програму File Manager (Explorer). Цей файловий менеджер зручний тим, що він розділяє зображення, аудіо, відео та документи на окремі групи. Також File Manager (Explorer) чітко розділяє внутрішню пам’ять пристрою та карту SD. Завдяки такому поділу виключається плутанина, яка буває в інших файлових менеджерах.

файловий менеджер

Також File Manager (Explorer) дозволяє переглянути недавно додані файли.

Отже, для того щоб почистити Android телефон від непотрібних файлів, запустіть файловий менеджер і уважно вивчіть внутрішню пам’ять пристрою та карту SD. Перегляньте такі папки як Bluetooth, Movies, Music, Documents, Download, Pictures та Sounds. У цих папках часто накопичуються старі файли, які більше не потрібні та які можна видалити.

Стандартне очищення завдяки програмі по-замовчуванню

Більшість сучасних телефонів з коробки мають уже встановлену програму для очищення, непотрібних файлів. І не потрібно нічого встановлювати чи шукати.

Знаходимо програму на робочому столі і відкриваємо її.

Автоматично при відкриті запускається аналіз сміття на телефоні. Все що потрібно нажати “очистити”. Якщо потрібно глянути що видалиться, чи щось відмінити до видалення, зніміть галочки чи розгорніть список.

Слід зазначити, що видаляти файли, призначення яких вам невідомо не можна. Це може призвести до помилок у роботі додатків та самої операційної системи Андроїд.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *