Як синхронізувати контакти на Android з Google

Синхронізація Android контактів з Google надає велику кількість переваг. Наприклад, якщо ви використовуєте синхронізацію контактів, вам не потрібно піклуватися про їх перенесення у разі заміни телефону. Крім того, синхронізованими контактами можна керувати з комп’ютера через онлайн сервіс «Google Контакти». Тому відмовлятися від використання цієї функції не варто. Зараз ми розповімо про те, як синхронізувати контакти на Android з Google.

Включаємо синхронізацію контактів на Android з Google

Якщо у вас не працює синхронізація контактів на Android з Google, то швидше за все вона відключена в налаштуваннях, і її потрібно просто включити. Для цього заходимо в налаштування Андроїд та знаходимо там розділ «Облікові записи». У цьому розділі відображатиметься список усіх облікових записів у різних сервісах, які ви використовуєте на своєму Android смартфоні. У цьому списку потрібно знайти обліковий запис Google і відкрити його.

Далі з’явиться адреса вашої електронної пошти Google. Натисніть на нього, щоб отримати доступ до налаштувань синхронізації.

Після цього з’явиться список даних, які можна синхронізувати з обліковим записом Google. Тут потрібно встановити позначку навпроти пункту «Контакти» та натиснути на кнопку «Синхронізувати».

"у

Після цього Android синхронізує ваші контакти з Google.

Додаємо обліковий запис Google для синхронізації

Якщо при спробі ввімкнути синхронізацію контактів ви виявили, що на Android пристрої немає доданих облікових записів Google. Натисніть кнопку «Додати обліковий запис»

натисніть кнопку Додати обліковий запис

Виберіть обліковий запис Google.

Виберіть обліковий запис Google

І далі дотримуйтесь інструкцій, які з’являться на екрані.

слідуйте інструкціям, які з'являться на екрані

Включаємо відображення контактів з облікового запису Google

У деяких випадках контакти, які були синхронізовані, не відображаються у програмі «Контакти», і користувач не може отримати доступ до них. У такій ситуації потрібно запустити програму «Контакти» та відкрити контекстне меню програми. Це можна зробити за допомогою апаратної кнопки на вашому телефоні або планшеті. Якщо ж такої кнопки на пристрої немає, викликати контекстне меню можна за допомогою кнопки в інтерфейсі програми. Після того, як ви відкрили контекстне меню програми, виберіть пункт «Показати контакти».

Після цього з’явиться список джерел контактів, які можна використовувати. Тут потрібно вибрати ваш обліковий запис в Google.

Після цього у програмі «Контакти» з’являться контакти, синхронізовані з Google.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *