Як змінити мову на Android

Не рідко на Android смартфоні або планшеті використовується не та мова, яка потрібна користувачеві. Наприклад, таке трапляється, якщо пристрій купувався в іноземному інтернет-магазині.

У цій статті ми розповімо про те, як можна вирішити цю проблему. Тут ви дізнаєтеся про те, як змінити мову інтерфейсу та мову клавіатури на Android смартфоні або планшеті.

  Як на Android змінити мову інтерфейсу

  Якщо ви хочете змінити мову інтерфейсу на Андроїді, це можна зробити через Налаштування. Відкрийте настройки Андроїда та перейдіть до розділу «Мова та введення». Якщо ви хочете змінити мову інтерфейсу з англійської на російську, цей розділ налаштувань буде називатися «Language & input.

  Далі вам потрібно перейти до підрозділу «Мова». В англійському інтерфейсі «Language».

  Після цього перед вами відкриється список мов.

  Для того щоб змінити мову інтерфейсу на вашому Андроїд смартфоні або планшеті просто знайдіть потрібну мову і натисніть на неї. У цьому зміна мови інтерфейсу відбудеться миттєво. Перезавантаження Андроїд пристрою не потрібно.

  Як на Андроїді змінити мову на клавіатурі

  Якщо вам необхідно змінити мову на клавіатурі, це робиться також через Налаштування. Відкрийте налаштування Андроїда та перейдіть до розділу «Мова та введення» («Language & input» в англійському інтерфейсі).

  розділ Мова та введення

  У цьому розділі потрібно відкрити підрозділ Google клавіатура (якщо ви використовуєте клавіатуру від іншого виробника, то назва може відрізнятися).

  Після цього відкриється список доступних для вашої клавіатури мов.

  Для того, щоб змінити мову на клавіатурі, активуйте потрібну вам мову та відключіть мову, якою ви не користуєтеся.

  Вам також може сподобатися

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *