Як поставити або змінити рінгтон на Android

Деякі нові користувачі Android можуть не знати, як змінити поточну мелодію дзвінка, встановити різні мелодії на різні контакти, а ще частіше – як встановити свій рінгтон на Android телефоні: наприклад, як зробити так, щоб завантажений файл mp3 з мелодією дзвінка можна було вибрати як рингтон.

У цій інструкції для початківців докладно про способи змінити та поставити рінгтон на Android для телефону та повідомлень. Також може бути корисним: Як змінити звуки повідомлень на Android для окремих програм.

Зміна мелодії дзвінка шляхом вибору наявних рингтонів

Незважаючи на те, що майже всі знають, як це робиться, про всяк випадок покажу процес зміни мелодії дзвінка на чистому Android останньої версії і на смартфонах Samsung Galaxy, на телефону всі кроки зазвичай приблизно ті ж самі:

  1. На чистому Android зайдіть до Установки — Звук і виберіть «Мелодія дзвінка». На телефоні Samsung Galaxy зайдіть до Установки — Звуки та вібрація — Мелодія дзвінка, а потім натисніть по SIM-картці, для якої потрібно налаштувати мелодію дзвінка.

Налаштування рінгтону на Android

  1. Виберіть бажану мелодію дзвінка. При виборі мелодія програватиметься і ви зможете її прослухати.

Вибрати мелодію рінгтону Android

  1. Якщо ви хочете встановити різні рингтони на різні контакти майже на будь-якому Android телефоні це можна зробити або при редагуванні контакту в стандартній програмі (наприклад, на Samsung): там, крім відомостей про номери телефону та іншої інформації, зазвичай є пункт «Мелодія дзвінка», або , вибравши контакт, натиснути на кнопці меню праворуч вгорі і вибрати пункт “Задати рінгтон”.

Все дуже просто і, впевнений, ви це знали і без мене, а якщо ні, то легко могли знайти в налаштуваннях.

Однак, часто проблема користувачів-початківців полягає не в зміні дзвінка, а у виборі завантаженого рингтона: він просто не відображається в списку доступних для вибору. Це легко виправити.

Як встановити свій рінгтон на Android або зробити так, щоб завантажені мелодії дзвінка можна було вибрати

Якщо ви завантажуєте звідкись з інтернету або передаєте з комп’ютера файл мелодії дзвінка на ваш телефон, то швидше за все ви його не побачите у виборі доступних рингтонів, тому що для цього він повинен розташовуватися у певній папці (а також бути у форматі mp3 або wav , деякі смартфони підтримують інші формати). Виправити це можна так:

  1. Найпростіший варіант – натиснути за пунктом “Плюс” або “Додати рінгтон” при виборі мелодії дзвінка та вказати файл, який потрібно додати до списку рінгтонів. Якщо такого пункту немає, перейдіть до наступного кроку.

Додати свій рінгтон на Android

  1. Відкрийте будь-який файловий менеджер на вашому Android телефоні, наприклад, вбудований додаток «Файли» на Samsung або будь-який інший — кращі файлові менеджери Android. Також вказані дії можна зробити з комп’ютера, підключивши телефон для передачі файлів.
  2. Знайдіть файл рингтона і скопіюйте його в папку «Ringtones» у внутрішній пам’яті телефону (в принципі, можливо і на карту пам’яті, але я рекомендую саме внутрішню пам’ять). За відсутності такої папки створіть її.

Папка Ringtones для Android

  1. Після цього ви легко зможете вибрати рінгтон у налаштуваннях мелодії дзвінка, як це було показано в першій частині інструкції.
  2. Деякі файлові менеджери дозволяють встановити завантажений аудіо файл як мелодію дзвінка через меню за довгим натисканням на цей файл.

Ще одне рішення – використовувати сторонні програми для скачування та встановлення рінгтонів на Android, одна з найпопулярніших таких програм – Zedge, доступна безкоштовно в Play Маркет.

Встановлення рінгтонів у Zedge

Все що потрібно зробити – знайти потрібний рингтон або звук повідомлення, прослухати його і встановити як бажану мелодію: все, що для цього потрібна програма зробить самостійно.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *