Як приховати від контактів, що у вас є Telegram

Telegram став дуже популярним в останні роки як альтернатива WhatsApp або соціальним мережам, таким як X або Facebook. У цьому додатку ви можете робити багато. Від спілкування з одним або декількома людьми до участі в групах із загальними інтересами, відправлення та отримання файлів, здійснення дзвінків та відеодзвінків…

Коли ви вперше входите до Telegram, програма синхронізує ваші контакти Android, тому, якщо хтось із ваших знайомих користується цією програмою, він буде знати, що ви активували свій обліковий запис Telegram. Однак цього можна уникнути, внісши кілька невеликих змін до Telegram. Таким чином, ви можете приховати від своїх контактів, що використовуєте цю програму для обміну повідомленнями.

Як зробити так, щоб ваші контакти не знали, що у вас є Telegram

Точної функції, яка приховувала б вашу присутність у Telegram від ваших контактів, не існує. Але є дві речі, які ви можете зробити, щоб ускладнити завдання всім, хто хоче знати, що ви з’явилися в Telegram, якщо вони входять до ваших постійних контактів. Таким чином, ви можете розділити свою активність у Telegram та інших програмах, таких як WhatsApp або Instagram.

Як приховати номер телефону

Перший спосіб приховати від своїх контактів, що ви користуєтеся Telegram: приховайте номер телефону. У налаштуваннях конфіденційності Telegram ви можете вирішити, хто бачитиме ваш номер і хто зможе знайти вас за цим же номером. Це не 100% надійний метод, але він забезпечить вам більшу конфіденційність і позбавить вас зв’язатися з Telegram, якщо тільки вони не входять до вашої найближчої групи контактів.

 1. Відкрийте програму.
 2. Відкрийте меню опцій у лівому верхньому куті.
 3. Перейдіть до налаштувань.
 4. Перейдіть до розділу «Конфіденційність та безпека».
 5. Натисніть номер телефону в розділі «Конфіденційність».
 6. Тепер змініть параметри за промовчанням.
 7. У розділі «Хто може бачити мій номер?». виберіть «Ніхто».
 8. І в розділі «Хто мене знайде за моїм номером?» встановіть прапорець «Мої контакти».
 9. Підтвердіть зміну, натиснувши кнопку в правому верхньому кутку.

Як видалити синхронізовані контакти

Другий спосіб не дати контактам дізнатися, що ви використовуєте Telegram: припинити синхронізацію контактів, а також видалити синхронізовані контакти. Таким чином, у вас буде більше контролю над тим, які контакти ви зберігаєте в Telegram на відміну від списку контактів Android або WhatsApp.

"ВидалитиВидалити синхронізовані контакти в Telegram

 1. Відкрийте програму.
 2. Відкрийте меню опцій у лівому верхньому кутку.
 3. Перейдіть до налаштувань.
 4. Перейдіть до розділу «Конфіденційність та безпека».
 5. Прокрутіть вниз до «Контакти».
 6. Натисніть «Видалити синхронізовані контакти».
 7. Вам потрібно буде підтвердити свої дії, натиснувши «Видалити».
 8. А щоб контакти не синхронізувалися знову, зніміть прапорець «Синхронізувати контакти».

В принципі, завдяки цим двом змінам Telegram ви зможете приховати від своїх контактів, що ви користуєтеся Telegram. Рішення не ідеальне, але функціональне. У будь-якому випадку, якщо Ви використовуєте Telegram на кількох пристроях, переконайтеся, що дві змінені опції були змінені у всіх версіях Telegram. Щоб уникнути синхронізації контактів на іншому пристрої, відмінному від того, який ви зазвичай використовуєте.

При бажанні ви також можете видалити зі свого списку контактів Telegram тих людей, які не знатимуть про наявність у вас активного облікового запису. Вручну. Це займе у вас більше часу, але таким чином ви знайдете контакти, яких хочете уникати Telegram. Інший варіант, який ви також можете використати, — заблокувати ці контакти, щоб вони нічого не знали про вас у Telegram, не видаляючи їх зі списку контактів.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *