Як розчаровувати предмети у Minecraft

Якщо і є у Minecraft важлива механіка, яку потрібно покращити, то це зачарування предметів. А що треба зробити? щоб зробити процес у зворотному порядку? Зняття годинника з предметів також може бути корисним, особливо якщо зачарування виконане помилково. Тому нижче ми розповімо вам, які існують способи розчарувати предмет у Minecraft.

Як зняти заклинання за допомогою точильного каменю в Minecraft

Найпростіший і найефективніший з погляду витрачання матеріалів спосіб зняття заклинань з предметів — використання точильного каменю. Цей об’єкт серед тих, які кожен робить у перші години гри, але багато людей не знають, як він працює.

Якщо взаємодіяти з точильним каменем, ви побачите, як з’являються дві коробки, які можна заповнити об’єктами. Єдине, що потрібно зробити, це помістити об’єкт у верхнє поле, і праворуч з’явиться об’єкт без чар, як можна побачити на зображенні нижче. Крім того, ви набудете багато досвіду.

чар"Ось як точильний камінь використовується для зняття чар

Як створити точильний камінь у Minecraft

Як ми вже згадували трохи вище, виготовлення точильного каменю – одна з тих справ, які кожен робить на початку гри. Але може статися так, що ви ніколи цього не робили, тому нижче ми покажемо вам, які матеріали потрібні і де вони розташовуються на верстаті:

  • Перший ряд: палички вліво та вправо; кам’яна плита в центрі
  • Другий ряд: дерев’яні бруски (підійдуть практично будь-які) ліворуч і праворуч. У центрі нічого.
  • Третій ряд: зовсім порожній.

Виготовлення точильного каменюВиготовлення точильного каменю

Як зняти заклинання шляхом крафту

Є другий спосіб розчарувати предмети, хоча йому знадобиться більше ресурсів. Він складається з об’єднання двох однакових об’єктів на сітці крафта: одного зачарованого, а іншого без чарів. При цьому предмет, отриманий в результаті комбінації, розглядається, але без чар. Спочатку це може бути хорошим методом, наприклад, якщо ви хочете розчарувати алмазну кирку, то витратите значно більше ресурсів.

 <span class=Менш ефективний спосіб розчарувати

Які предмети не піддаються зняттю чар у Minecraft

Хоча більшість зачарованих предметів у Minecraft можна розчарувати, з цього правила є кілька винятків:

  • Прокляття зникнення: будь-який предмет, зачарований цим прокляттям, автоматично зникне з інвентарю гравця після його смерті. Це єдиний спосіб усунути це.
  • Прокляття зв’язування: предмет спорядження з цим прокляттям не можна зняти. Єдиний спосіб зробити це — у творчому режимі, померши чи зламавши предмет.

Видавши наведені вище прокляття, ви зможете розчарувати будь-який об’єкт Minecraft у вашому світі будь-яким із двох способів, які ми пояснили вище. Рекомендуємо завжди використовувати точильний камінь, але якщо ви далекі від нього, спробуйте інший метод.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *