Як активувати динамічне фото профілю в Instagram

З появою мета-аватарів в Instagram соціальна мережа наповнилася новими функціями, які збагачують досвід. Якщо ви вже розробили свій аватар і хочете надати анімацію свого облікового запису Instagram, динамічна фотографія профілю – це саме те, що вам потрібно. Але як її активувати?

Що таке динамічне фото профілю Instagram

Динамічна фотографія профілю Instagram — це естетична особливість соціальної мережі, яка дозволяє користувачам відображати зображення та свій аватар одночасно з фотографією профілю. Справа не в тому, що два зображення з’являються одночасно, але будь-який користувач може провести пальцем, щоб змінити його. Крім того, аватар супроводжується невеликою анімацією, обраною власником облікового запису.

Як завантажити динамічну фотографію профілю в Instagram крок за кроком

Динамічна фотографія профілю дозволяє нам одночасно показувати на фотографії профілю два зображення , і одне з них буде анімацією аватара в Instagram. Якщо у вас вже є аватар, виконайте такі дії:

  1. Відкрийте програму Instagram на своєму мобільному телефоні.
  2. Натисніть на фотографію свого профілю в нижньому меню, щоб отримати доступ до своєї облікового запису.
  3. Утримуйте палець на фотографії профілю.
  4. Торкніться зображення свого аватара в меню, яке з’являється в нижній частині.
  5. Активуйте кнопку «Додати до фото профілю».

У цьому ж меню ви також можете відредагувати аватар та налаштувати аватар у профілі. Остання опція використовується для зміни фонового зображення та вибору однієї з семи доступних анімацій, наприклад, привітання або підморгування.

Анімація аватара для профілю Instagram

Щоб переключитися між аватаром та фотографією профілю, просто проведіть пальцем вліво або вправо за зображенням. І пам’ятайте, що динамічне фото профілю видно всім користувачам, які мають доступ до вашого профілю.

Як створити аватар в Instagram і додати його до фото профілю

Для використання динамічної фотографії профілю в Instagram вам спочатку необхідно створити свій аватар. Як ми вже пояснювали раніше, кнопка для створення персоналізованого мета-аватара знаходиться в розділі ярликів і стікерів історій Instagram . Ви також можете створити аватар у розділі налаштувань, але ця функція досить прихована.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *