Як дізнатися, де знаходиться посилка Amazon

Отримання посилки від Amazon має подвійну нагороду. Задоволення від отримання чогось несподіваного, навіть якщо ви вже знаєте, що це таке, і комфорт від отримання замовленої вами покупки з телефону, будинку, на роботі або в громадському транспорті. І крім того, що це простий процес, ви завжди будете інформовані про те, де знаходиться ваша посилка і коли вона прибуде на вашу адресу.

За Amazon зазвичай повідомляє вам, яка кур’єрська компанія буде здійснювати доставку, якщо це не сама Amazon Logistics і день, коли ви отримаєте посилку. Крім того, в мобільному додатку ви отримуєте оновлення, щоб дізнатися, чи є посилка в дорозі, чи знаходиться кур’єр поряд з вами, чи залишилося йому кілька зупинок до прибуття на вашу адресу. Але крім повідомлень програми ви можете зробити ці запити самостійно і знайти свою посилку Amazon.

Як знайти замовлення Amazon у додатку для Android

У розділі «Мої замовлення» ви можете відстежувати всі посилки аж до отримання протягом кількох годин або днів. Хоча при покупці ви вже бачите передбачувану дату доставки, яка у більшості випадків зазвичай точна, ви можете в будь-який час перевірити, де знаходиться посилка.

Кожна посилка має свою інформацію: яка компанія доставляє, ідентифікатор відстеження Amazon, історію місць, де побувала посилка, і, нарешті, передбачувана дата вручення. У разі виникнення інцидентів, ви також дізнаєтеся про них. Таких як затримки, митні процедури при поставках з-за кордону, неправильне розміщення або втрати тощо.

  1. Відкрийте програму Amazon.
  2. Введіть свій профіль. Натисніть другий значок у нижній панелі, рахуючи зліва направо.
  3. Натисніть “Мої замовлення”.
  4. Виберіть замовлення, яке хочете знайти.
  5. Натисніть «Знайти посилку».

Залежно від статусу посилки та транспортної компанії, ви можете ввести таку інформацію, як «Додати інструкції з доставки» або зв’язатися з перевізником. У будь-якому випадку інформації, яку ви побачите в додатку, буде більш ніж достатньо, щоб знати, де знаходиться ваша посилка і навіть, де вона побувала в попередні дні та години.

Як відстежити ваше замовлення Amazon за допомогою ідентифікатора відстеження

Кожному пакету Amazon надається ідентифікатор відстеження. Таким чином, і ви, і Amazon, продавець і перевізник знатимуть про місцезнаходження посилки. Наприклад, коли продавець готує посилку, перевізник доставляє її з пункту А до пункту Б, а ви як покупець отримуєте її вдома або там, де ви вказали, що хочете її отримати.

Як правило, вам не потрібно знати ідентифікатор відстеження посилки Amazon. Як ми говорили раніше, в самому додатку ви можете дізнатися, де знаходиться в режимі реального часу. І знати наперед, коли вона прибуде до вас. Але якщо вам цікаво, ви можете відстежувати своє замовлення на Amazon через третіх осіб. І цього разу вам потрібно буде знати ідентифікатор відстеження.

 Відслідковуйте своє замовлення Amazon за допомогою ідентифікатора

Існують платформи відстеження посилок, такі як Parcello або 15Track, які дозволяють вам вводити ідентифікатор відстеження посилки Amazon та показувати історію < strong>місць, де посилка була відколи вона залишила продавця чи склад Amazon. Таким чином, ви отримаєте точне розташування. Однак ця інформація ідентична тій, яку ви отримаєте в офіційному додатку Amazon. Дані можуть стати в нагоді, коли ви чекаєте на доставку від іншої транспортної компанії, наприклад DPD, GLS, UPS або DHL.

Як побачити, де знаходиться ваша посилка Amazon на карті

Як правило, коли ви перевіряєте місце розташування своєї посилки Amazon, ви побачите дату та місце, де була або знаходиться посилка. Щоб побачити картку, вам потрібно дочекатися дня доставки. Коли ваша посилка знаходиться в дорозі, цілком ймовірно, що в додатку Amazon ви зможете відстежувати її практично в реальному часі, бачачи карту та точку, де перебуває перевізник з вашим вантажем. Ця карта зазвичай оновлюється час від часу і дозволить вам заздалегідь побачити відстань між посилкою та місцем її призначення. Карта також повідомить вас, чи кур’єр прямує до місця призначення або у вас є кілька зупинок до завершення поїздки.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *