Як синхронізувати ліпсинг у TikTok

Відео із синхронізацією губ чи ліпсингом — одна з найпопулярніших тенденцій у TikTok. Цей інструмент дозволяє виконувати відтворення під час фонового відтворення звуку або пісні без ризику зробити щось не так. Але чи знаєте ви, як працює ця опція і як записувати відео з синхронізацією ліпсингу в TikTok?

Що таке синхронізація ліпсингу в TikTok

GTA Vice City – одна з найкращих грі Grand Theft Auto. Дія відбувається у Майамі вісімдесятих років, і тут є все необхідне, щоб грати годинами. А щоб подолати рівні легшим способом, що може бути краще, ніж використовувати прийоми та коди.

Таким чином, TikTok Lip Sync — це відео, в якому користувач робить вигляд, що говорить або співає голосом іншої людини. Це дуже популярний контент у TikTok, і фактично в цій соціальній мережі є інструмент для простого створення таких відеороликів.

Як зробити синхронізацію ліпсингу в TikTok

Але як зробити синхронізацію ліпсингу в TikTok? Щоб записати відео на TikTok, виконайте такі дії:

  1. Відкрийте програму TikTok на своєму мобільному телефоні.
  2. Натисніть центральний значок у нижньому. меню, щоб створити нову публікацію.
  3. Натисніть кнопку «Додати звук» угорі.
  4. Виберіть одну з пісень, аудіо або звуків.
  5. Торкніться червоного значка поряд з піснею, щоб перенести її у відеоредактор. Тепер натисніть червону кнопку запису, щоб почати запис себе під час співу. Після завершення запису натисніть червону кнопку, щоб продовжити редагування відео.
  6. кнопку «Редагувати» у відеоредакторі, щоб за необхідності налаштувати звук.
  7. Додайте інші ефекти та деталі нового відео.
  8. Опублікуйте відео Lip Sync , виконавши звичайні кроки.

"Як робити ліпсинг у TikTok

Слід зазначити, що в звуковій галереї є тисячі аудіо та пісень, класифікованих за категоріями. У будь-якому випадку ви завжди можете скористатися пошуковою системою, щоб знайти конкретне аудіо.

Поради щодо покращення синхронізації ліпсингу в TikTok

Як ви, можливо, вже помітили, у записі відео Lip Sync на TikTok немає жодних секретів. Найкраще, що ви можете зробити, щоб покращити синхронізацію ліпсингу, це потренуватися перед записом і добре вивчити пісню або текст. Крім того, інструмент «Редагувати» допоможе вам змінити результат без необхідності повторного запису відео.

З іншого боку, серед ефектів, які пропонує TikTok, є ще й телесуфлер. Таким чином, ви можете писати тексти та читати їх прямо під час запису. Однак знайти цей інструмент у галереї може бути трохи складно, якщо у вас немає ефекту, збереженого у вибраному.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *