Як тимчасово деактивувати свій обліковий запис Instagram

У цьому посібнику ми пояснимо, як тимчасово деактивувати ваш обліковий запис Instagram. Але ми не тільки покажемо вам, як це зробити в програмі для Android, але й пояснимо інші важливі питання. Наприклад, ви дізнаєтеся, які наслідки виконання цього процесу та які існують відмінності щодо повного видалення вашого профілю. Якщо ви хочете знати все про це питання, читайте до кінця!

Як тимчасово деактивувати або вимкнути обліковий запис Instagram

Раніше було неможливо деактивувати обліковий запис Instagram в офіційному додатку для Android. Однак, прагнучи уніфікувати взаємодію між Facebook, Instagram та рештою сервісів, Meta тепер інтегрує Центр облікових записів у всі свої розробки. Тому в даний час можна тимчасово деактивувати свій обліковий запис Instagram в будь-якому додатку компанії.

Порядок дій наступний:

 1. Увійдіть у свій профіль Instagram в офіційному додатку для Android.
 2. Натисніть три горизонтальні лінії у верхньому правому куті.
 3. У меню виберіть «Установки та конфіденційність».
 4. Тепер подивіться нагору. Там ви побачите ярлик для переходу до Центру облікових записів.
 5. Натисніть “Персональні дані”.
 6. Відкрийте розділ «Власність та контроль облікових записів».
 7. Натисніть кнопку «Деактивація або видалення».
 8. Якщо у вас кілька профілів, наприклад, один у Facebook і один в Instagram, виберіть останній.
 9. Встановіть прапорець “Деактивувати обліковий запис”.
 10. Введіть пароль, коли Instagram запросить його.
 11. Вкажіть причину, з якої ви хочете деактивувати обліковий запис. Ви можете вибрати “Інша причина” і натиснути “Продовжити”, якщо не хочете пояснювати.
 12. Нарешті, натисніть кнопку «Деактивувати обліковий запис», щоб завершити процес.

Ви негайно вийдете з програми та іншого пристрою, з якого ви отримували доступ до свого профілю.

Що станеться, якщо ви тимчасово деактивуєте свій обліковий запис Instagram

Що станеться, якщо виконати описані вище дії? Ваш обліковий запис перестане бути доступним на платформі. Це означає, що ніхто не зможе вас згадати, існуючі згадки відключені, ваш профіль неможливо знайти в пошуку, а весь завантажений вами контент більше не доступний. Це якби ви повністю видалили свій обліковий запис, але з однією помітною відмінністю.

Ви повинні знати, що деактивація відрізняється від видалення облікового запису чимось фундаментальним: Ваші дані зберігаються до тих пір, поки Ви не захочете їх відновити. Цей варіант призначений для користувачів, які хочуть відпочити від платформи і планують повернутися в майбутньому.

Як за бажання повернутися до Instagram

Тимчасово деактивувавши обліковий запис Instagram, ви зможете повернутися до нього, коли захочете. Як тільки ви це зробите, все повернеться в колишній стан: передплатники, фотографії, відео та коментарі залишаться на місці.

Щоб повернутися в Instagram після тимчасової деактивації, просто увійдіть до програми або на сайт, як показано на зображенні вище . Але будь обережний! Під час проведення відповідних тестів Instagram не просив у нас підтвердження при відновленні облікового запису. Таким чином, у той момент, коли ви входите в систему, ви підтверджуєте платформі, що хочете повторно активувати свій обліковий запис.

Крім того, ви повинні знати, що деактивувати свій обліковий запис можна лише один раз на тиждень. Отже, якщо ви повернетеся на платформу з наміром знову деактивувати обліковий запис, вам доведеться почекати кілька днів, поки ця опція знову не стане доступною в Центрі мета-акаунтів.

Відмінності між остаточним видаленням Instagram та тимчасовим закриттям облікового запису

У процесі деактивації Instagram пропонує вам можливість повністю видалити обліковий запис. Опція знаходиться в розділі «Деактивувати або видалити свій обліковий запис Instagram», який відображається на зображенні нижче.

Вам може бути цікаво, у чому різниця між обома процедурами. Ось короткий виклад, який дуже добре відображає різницю між цими двома варіантами:

Деактивувати обліковий запис

 • Запис зберігається, але недоступний для інших користувачів. Користувач може активувати її знову в будь-який час.
 • Запис прихований від інших користувачів, поки він деактивований.
 • Весь вміст та дані облікового запису залишаються недоторканими і відновлюються при повторній активації облікового запису.
 • Ніхто не може взаємодіяти з обліковим записом, поки він деактивований.
 • Тимчасову деактивацію можна виконати негайно і скасувати в будь-який час.

Видалити обліковий запис

 • Запис видаляється з Instagram без можливості відновлення, включаючи профіль, публікації, передплатників, лайки, коментарі, прямі повідомлення і т. д. Її неможливо відновити після завершення процесу.
 • Запис прихований від інших користувачів, але назавжди і безповоротно.
 • Весь контент та дані облікового запису видаляються без можливості відновлення через 30 днів без можливості відновлення.
 • Ніхто не може взаємодіяти з обліковим записом, і всі минулі взаємодії видаляються.
 • Видалення обліковий запис — це незворотний процес, який завершується через 30 днів після запиту.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *