Як заблокувати вкладки в режимі інкогніто під час виходу з Chrome

У цьому посібнику ми розповімо вам, як заблокувати вкладки інкогніто в Chrome для Android. Крім того, ми покажемо вам, які способи можна вдатися, щоб підвищити конфіденційність і використовувати для цієї мети датчик відбитків пальців вашого пристрою. Тут ви знайдете все, що потрібно знати про цю функцію найпопулярнішого браузера в світі.

Як заблокувати вкладки в режимі інкогніто в Google Chrome

У Chrome для Android є вбудована функція, що дозволяє блокувати вкладки в режимі інкогніто, що відкриваються в браузері. Таким чином, ви зможете захистити інформацію про відвідувані вами сайти від сторонніх очей. Раніше необхідно було активувати один із так званих прапорів – експериментальних функцій, які Google включає в певний розділ свого браузера.

На щастя, в останніх версіях Chrome нічого такого більше не потрібне. Інструмент для блокування вкладок у режимі інкогніто повністю підтримується браузером. Фактично все, що вам потрібно зробити, це зайти в панель налаштувань.

Як активувати блокування вкладок у режимі інкогніто в Google Chrome для AndroidЯк активувати блокування вкладок у режимі інкогніто в Google Chrome для Android< /span>

А саме, вам слід виконати такий порядок дій для виконання цієї процедури:

  1. Натисніть три вертикальні точки браузера, щоб відкрити головне меню.
  2. Натисніть «Установки».
  3. Знайдіть розділ «Конфіденційність та безпека». Потім відкрийте його.
  4. Перейдіть до списку параметрів, поки не знайдете параметр «Блокувати вкладки в режимі інкогніто при закритті налаштувань Chrome».
  5. Відскануйте відбиток пальця або введіть PIN-код мобільного телефону.

Відтепер, коли ви відкриваєте вкладку в режимі інкогніто та виходите з Chrome, при спробі відновити її вона залишиться заблокованою. На екрані з’явиться повідомлення про те, що режим інкогніто заблокований, і кнопка для переходу до його розблокування.

Щодо цієї функції, вам слід знати кілька нюансів:

  • Режим інкогніто для всіх, крім Google. Компанія-розробник найпопулярнішого браузера для Android неодноразово підтверджувала, що вона може знати, які сторінки ви відвідуєте в режимі інкогніто. Тому важливо, щоб ви розглядали цей інструмент як спосіб зберегти конфіденційність від інших людей, але не від Google. Очевидно, що вашу веб-активність у режимі інкогніто також буде видно вашому провайдеру.
  • Будь-який може дізнатися, що ви використовуєте режим інкогніто. Хоча вони не зможуть бачити, які сторінки ви відвідуєте, будь-хто має доступ до вашого мобільного телефону, знатиме, що ви використовували цей режим, щоб приховати веб-сайти, які ви відвідували.
  • Ви можете продовжувати користуватися браузером навіть без розблокування інкогніто режиму. Chrome пропонує кнопку для переходу до відкритих вкладок у звичайному режимі. Дозволяє зробити це без необхідності розблокувати захищені вкладки.

Як захистити вкладки Chrome у режимі інкогніто за допомогою відбитка пальця

Якщо ви хочете заблокувати вкладки в режимі інкогніто за допомогою відбитків пальців , все, що вам потрібно зробити, це виконати дії, згадані вище. Блокування вкладок в режимі інкогніто використовує систему блокування вашого мобільного телефону, як згадує сам браузер на панелі налаштувань. Що це означає?

Якщо пояснювати на пальцях, Chrome використовує вбудовану систему Android для блокування інформації про відвідувані сайти. Це означає, що ви зможете використати свій відбиток пальця, якщо ви його налаштували. Крім того, це означає, що у випадку, якщо ви з якоїсь причини не можете використовувати свій відбиток пальця, можна розблокувати режим інкогніто за допомогою PIN-коду, який ви налаштували на пристрої.

Що ви майже напевно, не зможете використовувати, так це розпізнавання обличчя. Чому? Головним чином тому, що Android немає вбудованої підтримки такого типу розблокування. Насправді кожен виробник реалізує це по-своєму та за своєю методикою. Таким чином, як і в WhatsApp та інших додатках, Chrome у більшості випадків може використовувати лише розблокування за відбитком пальця.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *