Як вимкнути Talkback на Android

В операційній системі Android є така функція як Talkback. Вона може озвучувати всі дії, які користувач виконує на своєму смартфоні, також Talkback вміє озвучувати текст, який з’являється на екрані смартфона.

Дана функція призначена в першу чергу для людей з вадами зору. або сліпих людей і звичайній людині вона навряд чи буде корисною. Більше того, якщо ви випадково включите її на своєму Android смартфоні або планшеті, то вона буде сильно заважати і нормально користуватися пристроєм стане практично неможливо.

Якщо у вас трапилася саме така ситуація, то ця стаття вам допоможе. Тут ви дізнаєтеся, як вимкнути або налаштувати функцію Talkback на Android.

Для того, щоб вимкнути функцію Talkback на Андроїді, вам потрібно спочатку відкрити налаштування. Для цього свайпом вниз відкрийте верхню шторку і натисніть кнопку у вигляді шестерні. Також можна відкрити налаштування за допомогою іконки на робочому столі або у списку всіх програм.

налаштування alt=

Після того, як ви потрапили в налаштування, перейдіть сторінку в самий кінець і відкрийте розділ «Спец. можливості». Даний розділ буде розташований у блоці налаштувань «Система».

Далі потрібно відкрити підрозділ «TalkBack».

підрозділ TalkBack

І перемістити перемикач у положення «Вимкнено».

відключення TalkBack

Якщо ви не хочете повністю відключати TalkBack, то ви можете зайти в налаштування.

посилання на налаштування TalkBack

У налаштуваннях функції TalkBack є величезна кількість різноманітних опцій.

налаштування TalkBack

Наприклад, у налаштуваннях TalkBack можна змінити гучність промови, налаштувати синтез голосу, змінити тон озвучки, увімкнути або вимкнути озвучування натискання на клавіші, а також багато іншого.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *