Як встановити Сервіси Google Play

Сервіси Google Play — важлива програма для Android. Вони присутні в Google Play як просто ще одна програма, але відповідають за кілька завдань, пов’язаних з операційною системою вашого мобільного пристрою та встановленими вами додатками.

Ця програма зазвичай встановлюється на більшість телефонів Android, але це не завжди так. Є виробники, які за власним рішенням або через тиск з боку Google були змушені обійтися без сервісів Google Play та будь-яких програм або компонентів Google. Тому, якщо ви хочете використовувати їх, вам доведеться встановити їх вручну. Оскільки це всього лише ще одна програма, її можна встановити з установника.

Що таке Сервіси Google Play і для чого вони потрібні?

Давайте подивимося, що йдеться в Google Play про Сервіси Google Play. «Цей компонент забезпечує основні функції, такі як автентифікація для сервісів Google, синхронізація контактів, доступ до останніх налаштувань конфіденційності користувача, а також більш якісні та економічні служби розташування.

Тобто Сервіси Google Play виступають як посередники між вашим пристроєм Android і вашими програмами, щоб вони могли використовувати функції, що надаються Google через це програми та онлайн-сервіси. Без нього можна прожити, але екосистема Google настільки широка і працює так добре, що у певних ситуаціях ви можете обійтися без сервісів.

Чи може телефон Android працювати без Google Play?

Але ви не повинні це робити. Є користувачі, яким подобається Android, але вони не хочуть нічого знати про Google, YouTube, Картки, Диск, Chrome та інші програми та сервіси. Так що так, Android може працювати без сервісів Google Play. Деякі виробники відмовилися від цього у своїх телефонах та надають власні програми, власний магазин додатків та інші сервіси. Таке буває, наприклад, на деяких телефонах Huawei.

З іншого боку, існують індивідуальні версії Android у вигляді ПЗУ, відомі як ПЗУ, які усунули будь-які сліди Google і сервісів Google Play. Вони повністю функціональні та оснащені власними програмами. І створені вони для тих, хто не хоче нічого знати про Google, але користується перевагами та універсальністю, які пропонує Android на відміну від свого головного конкурента iOS.

Як встановити Google Play крок за кроком

Сервіси Google Play відображаються на Android як просто ще одна програма. Це означає, що можна робити з ним те саме, що і з будь-яким іншим додатком. Наприклад, встановити на свій телефон якщо воно не встановлено за замовчуванням. Таким чином, процес, в принципі, так само простий, як встановлення будь-якої програми. Пам’ятайте, що для встановлення APK необхідно активувати опцію «Невідомі джерела» в налаштуваннях Android.

Установка невідомих програм на Android
 1. Відкрийте налаштування
 2. Перейдіть до Програми.
 3. Відкрийте програми зі спеціальними доступом.
 4. Перейдіть до розділу «Встановлення невідомих програм».
 5. Виберіть програму, з якої ви збираєтеся завантажити або встановити APK.
 6. Активуйте опцію «Авторизувати з цього джерела».
 7. Можливо, що під час завантаження можна здійснити цей процес у браузері.

У кращому випадку для встановлення сервісів Google Play вам достатньо завантажити APK-установник сервісів Google Play і почати встановлення. Після встановлення цієї програми вона буде оновлена, як і інші програми.

Установка сервісів Google Play на Android

 1. Відкрийте браузер Android за замовчуванням .
 2. Вставте посилання для завантаження Сервісів Google Play.
 3. Натисніть «Завантажити».
 4. Дозвольте завантаження.
 5. Або перейдіть до розділу « Завантаження» і натисніть на завантажений інсталятор.
 6. Коли завантаження завершиться, натисніть «Встановити».
 7. По завершенні натисніть «Готово».
 8. Ви не побачите опцію « Відкрити», оскільки Сервіси Google Play не є стандартною програмою.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *