Як знайти та отримати збіг у Tinder

Tinder — це додаток, що дозволяє знайти людей зі схожими інтересами та збіг з ними. Однак знайти пару в Tinder не так просто, як здається. Хоча механізм скидання вправо простий, є певні аспекти, які слід враховувати, щоб збільшити свої шанси на успіх. Розповідаємо, як підібрати і як швидко отримати збіги.

Що таке збіг в Tinder?

Збіг у Tinder – це коли ви та інша людина “лайкаєте” один одного. Тобто коли обидві сторони виявляють інтерес один до одного. Це та маленька іскра, яка може відчинити двері до нових розмов і, хто знає, можливо, навіть до чогось більшого!

Як тільки вам вдасться знайти збіг, ви зможете розпочати спілкування у Tinder. Таким чином, ви зможете почати дізнаватися про іншу людину і зрозуміти, чи є у вас щось спільне.

Як знайти збіг у Tinder

Слідкуйте за збігами в Tinder

Якщо ви хочете знайти партнера в Tinder, насамперед потрібно виявити інтерес. Як? Ну, тут все просто: натисніть «подобатися». Це означає, що потрібно прогортати вправо профілі, які кидаються у вічі.

Але будьте обережні, ви повинні звертати увагу на профілі, що відображаються на екрані, щоб не витрачати лайки дарма, так як вони зараховуються. Якщо ви випадково знайдете когось, хто приверне вашу увагу, і поставте йому лайк, і ви сподобаєтеся цій людині у відповідь, ви отримаєте збіг!

Як дізнатися, чи є у вас збіг Tinder

Дізнатися, чи є у вас збіг у Tinder, легко і захоплююче, і Tinder миттєво повідомить вас про це. Якщо ви знаходитесь у програмі, ви побачите на екрані фотографію людини з повідомленням «У вас збіг». Крім того, зображення супроводжуються невеликим блоком, куди ви можете відправляти прямі повідомлення, щоб привітатися, або смайли як жест схвалення.

Але зачекайте, що станеться, якщо ви вийдете із програми? Не хвилюйтеся, ви також отримаєте повідомлення на свій мобільний пристрій про те, що хтось поставив вам лайк.

Як змусити їх знайти вас у Tinder: кращі поради та рекомендації

Не існує чарівної формули, яка допоможе іншим знайти вас у Tinder, але є кілька прийомів, які допоможуть збільшити ваші шанси.

Використовуйте привабливі та природні фотографії

По-перше, прикрасьте свій профіль фотографіями, які відображають те, ким ви є насправді. Жодної зайвої ретуші і не зловживайте фільтрами. Так, ви можете посміхнутися і показати себе у найкращих ракурсах.

Виберіть фотографії, на яких ви постаєте самим собою, показуючи свої хобі, поїздки, друзів — все, що виділяє вас із натовпу.

Зробіть опис, який зупиняє погляд

Деякі, заходячи у профіль, одразу переходять до опису. Тому переконайтеся, що воно цікаве та відображає вашу індивідуальність. Вам не обов’язково починати писати есе, але кілька оригінальних рядків, що виділяються можуть привернути увагу багатьох.

Чим ви любите займатися у вільний час? Який ваш улюблений фільм? У вас є пристрасть до чогось, яким ви хочете поділитися? Будьте щирі і дозвольте своїй особистості проявитися у ваших словах.

Налаштуйте свої переваги

Перш ніж досягти збігу, якого ви так прагнете, ви повинні взяти до уваги свої уподобання. Немає сенсу витрачати час на перегортання профілів, які вам насправді не цікаві, чи не так? Так що знайдіть час, щоб налаштувати параметри пошуку.

Проявіть творчий підхід до свого профілю та ділитесь своїми симпатіями, улюбленими місцями та тим, що ви шукаєте, у Tinder. Це допоможе вам знайти людей, які поділяють ваші погляди, і переконатися, що ви знаходитесь на одній хвилі.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *