Як вимкнути вібрацію при SMS на Android телефоні

Вібрація – це функція, яка подобається далеко не всім. Деякі користувачі прагнуть відключити її у всіх можливих сценаріях роботи телефону.

У попередніх статтях ми вже розповідали про відключення вібрації при вхідному дзвінку та наборі тексту. Зараз мова йтиме про SMS повідомлення. Тут ми розглянемо кілька способів відключення вібрації при отриманні SMS-повідомлень на Android телефоні.

Налаштування на Android 8.1

Якщо ви користуєтеся телефоном з операційною системою Android 8.1 (Oreo), то щоб вимкнути вібрацію при отриманні SMS повідомлень вам потрібно відкрити налаштування та перейти в розділ «Програми та сповіщення».

У розділі з повідомленнями потрібно вибрати опцію «Показати всі програми» та знайти програму «Повідомлення», яка відповідає за отримання та обробку вхідних SMS повідомлень.

програма Повідомлення

Далі слід відкрити сторінку з налаштуваннями програми “Повідомлення” і після цього перейти до підрозділу “Сполучення програми”.

Після цього перед вами з’являться налаштування повідомлень для вибраної програми. Тут потрібно знайти та вимкнути опцію «Вібросігнал».

Після цього вібрація при отриманні вхідних СМС повідомлень буде вимкнена.

Налаштування на Android 10.0

На жаль, описаний вище спосіб вже не працює в операційній системі Android 10.0 (і Android 9.0 швидше за все теж). Тут чомусь прибрали можливість відключення вібрації для окремих програм і тепер вібрацію можна вимкнути тільки для всіх повідомлень одразу. При цьому опція, яка за це відповідає, чомусь знаходиться в розділі «Спеціальні можливості» і не продубльована більше ніде, тому знайти її не так просто.

Отже, для того щоб вимкнути вібрацію при отриманні SMS повідомлень на Android 10.0, вам потрібно відкрити налаштування і перейти в розділ «Спеціальні можливості».

розділ Спеціальні можливості

Далі відкриваємо розділ «Сила вібрації».

І відкриваємо підрозділ «Вібрація при повідомленні».

Тут у вас з’явиться можливість увімкнути або вимкнути вібрацію при отриманні повідомлень. Після вимкнення цієї функції телефон більше не вібруватиме при отриманні вхідних СМС повідомлень.

Приховані програми

Якщо на вашому Android телефоні немає описаних вище налаштувань або вони вам не підходять, то ви можете скористатися сторонніми програмами для керування вібрацією. Такі програми можна легко знайти в магазині Play Market на запит «vibrancy customize».

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *