Як заблокувати невідомі номери на Android

Якщо вам набридли дзвінки з невідомих чи прихованих номерів, такі дзвінки легко заблокувати вбудованими засобами Android телефону. Також це може стати в нагоді, якщо потрібно захистити дитину від сумнівних дзвінків.

У цій інструкції детально про те, як заблокувати невідомі номери на телефоні з чистою системою Android і на Samsung Galaxy, а також коротко по смартфонах Huawei і Xiaomi. На смартфонах інших марок із сучасними версіями ОС усі дії будуть аналогічними. Якщо вам потрібно заборонити дзвінки з певного номера, використовуйте інструкцію Як заблокувати номер на Android.

Як заблокувати дзвінки з невідомих номерів на телефоні Android

Для телефонів з останніми версіями Android блокування дзвінків з номерів, які не визначаються (приховані), здійснюється наступним чином:

 1. Зайдіть у стандартну програму «Телефон».
 2. Натисніть на кнопці меню в програмі та виберіть «Налаштування».

Відкрити налаштування дзвінків на Android

 1. Перейдіть до розділу «Заблоковані номери».

Налаштування заблокованих номерів

 1. Увімкніть «Невідомі номери». Блокувати дзвінки з невизначених номерів».

Заблокувати дзвінки з невідомих та прихованих номерів

Для блокування визначених, але невідомих номерів ви можете використовувати режим «Не турбувати», налаштувавши його наступним чином (шлях в налаштуваннях може трохи відрізнятися, залежно від версії Android, але налаштування режиму завжди можна знайти через пошук за налаштуваннями, якщо пункт відсутній, перегляньте примітка нижче):

 1. Зайдіть в Налаштування – Звук – Не турбувати.

Установки режиму Не турбувати на Android

 1. У розділі «Дзвінки» увімкніть дзвінки лише від контактів. Вимкніть (якщо потрібно) повідомлення при повторних дзвінках: якщо вони увімкнені, то у разі повторення дзвінка в найближчі 15 хвилин ви почуєте його.

Дозволити дзвінки лише від контактів

 1. Увімкніть звуки SMS, MMS та месенджерів (якщо потрібно), за потреби змініть параметри у розділі «Винятки» (наприклад, щоб продовжували приходити нагадування календарів).

Дозволити повідомлення про повідомлення

 1. Натисніть «Увімкнути» у розділі «Не турбувати», щоб увімкнути режим.

Після цього ви не отримуватимете повідомлень при будь-яких дзвінках від тих, хто не знаходиться у вашій телефонній книзі. При цьому такі дзвінки будуть з’являтися у пропущених, і ви зможете зателефонувати за необхідності.

Примітка: на старих версіях Android пункт “Не турбувати” може бути відсутнім. У такому випадку перейдіть до розділу «Звуки та сповіщення» — «Режими оповіщення», встановіть режим «Тільки важливі сповіщення» та введіть «Всі контакти» у полі «Дзвінки та повідомлення».

Ще один спосіб – як рінгтон на всі дзвінки встановити “Без звуку”, а потім окремо для контактів задати потрібні мелодії дзвінка.

Блокування невідомих номерів на Samsung Galaxy

Аналогічним чином здійснюється блокування дзвінків з невідомих на телефоні Samsung Galaxy. Щоб заблокувати всі дзвінки з номерів, які не визначаються:

 1. Зайдіть у програму «Телефон», натисніть на кнопку меню і виберіть пункт «Налаштування».

Відкрити налаштування телефону Samsung Galaxy

 1. Перейдіть до розділу «Блокування номерів» та увімкніть пункт «Всі невідомі номери».

Заблокувати невідомі номери на Samsung Galaxy

Взагалі, судячи з назви параметра, повинні блокуватися саме всі невідомі номери, але, зважаючи на все, за фактом блокуються лише приховані номери. Для блокування тих номерів, які відсутні у списку контактів, ви також можете використовувати налаштування режиму «Не турбувати»:

 1. Зайдіть до Установки — Повідомлення та натисніть «Не турбувати».

Установки режиму Не турбувати Samsung

 1. У налаштуваннях «Не турбувати» перейдіть до розділу «Дозвол винятків» і встановіть у полі «Дзвінки від» значення «Тільки контакти». У разі потреби увімкніть або вимкнути сповіщення при повторних дзвінках з того ж номера.

Дозволити дзвінки лише від контактів на Samsung

 1. Змініть інші опції, наприклад, увімкніть повідомлення про всі повідомлення, події календаря та інші.
 2. У головному розділі «Не турбувати» увімкніть перемикач у пункті «Увімкнути зараз».

Як і у випадку з «чистим Android» ви можете встановити «Без звуку» як основний рингтон і встановити потрібні рингтони для всіх контактів, тоді при дзвінку з невідомих номерів ви не чутимете дзвінка.

На телефоні Xiaomi можна зайти в Установки — Програми — Системні програми — Установки дзвінків — Установки антиспаму — Блокування дзвінків та заблокувати дзвінки з невідомих номерів.

На смартфонах Huawei у додатку «Телефон» можна зайти в меню «Заблоковано» та там задати правила блокування дзвінків.

Програми для блокування дзвінків від невідомих та прихованих номерів

Крім вбудованих засобів Android, ви завжди можете використовувати сторонні програми для фільтра телефонного спаму з Play Маркет. Одна з найпростіших і найзрозуміліших безкоштовних програм — «Чорний список», доступна тут: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vladlee.easyblacklist

Додаток чорний список для Android

Розібратися з блокуванням небажаних дзвінків у додатку, впевнений, не важко. Ще пара схожих програм з дуже хорошими відгуками користувачів:

Якщо у вас є власні методи блокування або інші інструкції для інших марок телефонів, буду радий, якщо ви зможете поділитися ними в коментарях.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *