Як підключити AirPods до Android телефону та використовувати їх

Навушники Apple AirPods завоювали свою аудиторію у власників iPhone, але, за бажання їх можна використовувати і з смартфоном Android, достатньо підключити ці навушники по Bluetooth.

У цій інструкції детально про те, як підключити AirPods або AirPods Pro до Android телефону та використовувати їх для прослуховування музики, відповіді на дзвінки та інших цілей. Також може бути цікаво: Як підключити AirPods до ноутбука або ПК Windows?

Процес підключення AirPods до Android

Щоб підключити навушники AirPods до Android телефону, виконайте такі прості кроки (скриншоти наведені для Samsung Galaxy, але на смартфоні з чистим Android все виконується аналогічним чином):

  1. Переведіть AirPods в режим Bluetooth. Для цього, поки навушники знаходяться в чохлі, відкрийте його, а потім натисніть і утримуйте круглу кнопку на корпусі, доки не замигає білий індикатор. Якщо індикатор не блимає, а тільки світиться білим (а коли відпускаєте кнопку стає зеленим), потримайте його довше: він кілька разів блимає помаранчевим, а потім почне блимати білим.
  1. Знайдіть AirPods із телефону. Для цього на телефоні увімкніть Bluetooth, і він відразу почне шукати доступні пристрої. Якщо Bluetooth вже увімкнено, на Android зайдіть у Установки — З’єднання — Bluetooth і дочекайтеся доки не знайдено AirPods.
  1. Підключіться до AirPods. Натисніть по знайденим навушникам, ствердьте відповідь на запит про з’єднання Bluetooth з AirPods і дочекайтеся завершення підключення.

Готово, на цьому процес першого підключення Airpods до телефону Android буде завершено. Надалі для підключення навушники (за умови, що вони не були пов’язані з іншим пристроєм) достатньо буде витягти з футляра (за умови, що Bluetooth увімкнено), в деяких випадках – натиснути на них у Налаштування – Підключення – Bluetooth.

При використанні з Android AirPods дозволяють також керувати натисканням навушників – брати трубку, ставити на паузу або перемотувати пісні в плеєрі без будь-яких проблем. Єдиний можливий нюанс — підключення може працювати неправильно на нових смартфонах зі старими

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *