Як скасувати передплату Spotify Premium

У цьому посібнику ми розповімо вам, як скасувати передплату Spotify Premium. Крім того, ви дізнаєтеся, що слід зробити, щоб змінити тариф на більш дешевий, якщо ви не хочете припиняти використовувати програму, але хочете платити менше кожного місяця. Нарешті, ми обговоримо деякі моменти, які не слід забувати про скасування або зміну підписки.

Як відмовитися від підписки Spotify Premium на Android

Spotify сьогодні є одним із найпопулярніших музичних додатків. Мільйони користувачів по всьому світу щомісяця або щорічно платять за передплату, яка дозволяє їм, крім іншого, слухати улюблені пісні без реклами та завантажувати їх офлайн. Звичайно, ніщо не вічне. Якщо ви зараз платите за Spotify, можливо, ви подумуєте про перехід на іншу платформу або просто вирішили залишити цей сервіс. Як скасувати підписку в даному випадку?

Порядок скасування підписки Spotify PremiumПорядок скасування підписки Spotify Premium

Це досить легко. Ви можете зробити це у програмі Spotify для Android наступним чином:

 1. Увійдіть до параметрів програми з розділу «Ваша бібліотека». Там натисніть на аватар свого облікового запису, щоб побачити кнопку доступу до налаштувань.
 2. На панелі налаштувань натисніть “Преміум-план”. Це розділ «Акаунт».
 3. Потім натисніть “Індивідуальний преміум” або план, який ви сплачуєте.
 4. Коли ви побачите все, що включає ваш план, прокрутіть сторінку вниз і натисніть кнопку «Скасувати підписку».
 5. На екрані ви побачите низку даних, таких як хвилини реклами, яку ви почуєте, та інші аргументи на користь збереження передплати.
 6. Натисніть “Продовжити”.
 7. Завершіть процедуру, дотримуючись інструкцій на екрані.

Скасувавши підписку Spotify, ви не втратите відразу доступ до свого преміум-акаунту. Натомість можна продовжувати користуватися відповідними перевагами до дати продовження передплати.

Наприклад, уявіть, що ви завжди платите за Spotify 15 числа кожного місяця. Якщо ви скасуєте підписку 1-го числа поточного місяця, ваша преміум-підписка буде активною ще 15 днів. Або якби ви скасували підписку 16-го числа, у вас все одно попереду практично цілий місяць, оскільки компанія щойно списала з вас комісію.

Як поміняти Spotify Premium на інший дешевший тариф

Інша можливість, якщо ви не хочете платити так багато за Spotify, – вибрати дешевший тариф. Слід пам’ятати, що це завжди можливо. Давайте розглянемо кілька прикладів, які допоможуть вам це зрозуміти:

 • Сімейний преміум чи індивідуальний преміум. Якщо ви зосередитеся тільки на ціні передплати, сімейний тариф Spotify виявиться дорожчим за індивідуальний. У цьому випадку ви можете переходити від одного до іншого і щомісяця заощаджувати кілька євро. Тепер ви повинні мати на увазі, що інші облікові записи, пов’язані з основною, що належить вам, втратить платні переваги. З іншого боку, якщо ви розділите ціну сімейної підписки на кількість облікових записів, які вона дозволяє вам мати, насправді це буде дешевшим, ніж якби ви уклали таку саму кількість індивідуальних підписок.
 • Індивідуальний преміум та інша дешевша передплата. Дешевша за індивідуальний преміум лише одна підписка, якщо не враховувати, що ціна за аккаунт у загальних планах завжди дешевша. Це преміум для студентів. Звичайно, ви не зможете отримати доступ до нього, якщо не зможете довести, що в даний момент навчаєтеся. Отже, у цьому випадку ви не зможете перейти на передплату за нижчою ціною.

Дещо прояснивши, як працює шкала цін Spotify, наводимо нижче порядок дій для переходу між різними підписками:

 1. Увійдіть у налаштування Spotify.
 2. Натисніть “Акаунт”.
 3. Натисніть «Переглянути доступні плани».
 4. Ознайомтеся із поточними цінами Spotify.
 5. Натисніть на обліковий запис, для якого ви хочете зареєструвати, незалежно від того, дешевший він чи дорожчий. Ви також можете натиснути “Змінити передплату”.
 6. На сторінці оберіть тариф, з яким ви хочете продовжити.

Зміна буде внесена одразу після завершення процедури. Таким чином, якщо ви перейдете на більш високий тариф, ви зможете скористатися перевагами, пов’язаними з ним. Пам’ятайте, що в залежності від типу внесених вами змін вам потрібно додати нову інформацію до свого облікового запису. Не вдаючись у подробиці, при переході з індивідуального на сімейний тариф потрібно вказати, з ким ви збираєтесь ділитися своїм обліковим записом та яке у вас місце проживання. Таким чином, Spotify зможе дізнатися, чи дійсно всі користувачі, які мають намір отримати доступ до вашої підписки проживають разом з вами.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *