Як заборонити WhatsApp ділитися вашим номером телефону з Facebook

WhatsApp, хоч і дуже корисний для підтримки зв’язку з друзями та сім’єю, іноді завдає трохи головного болю через свою політику конфіденційності. Тому, перш ніж будь-що приймати, найкраще прочитати умови, щоб уникнути проблем у майбутньому.

Якщо ви випадково погодилися з умовами, не хвилюйтеся. У цьому посібнику ми покажемо як заборонити WhatsApp передавати дані Facebook і як заборонити Facebook фіксувати номер телефону, пов’язаний з вашим обліковим записом WhatsApp, з метою реклами або відстеження.

Як заборонити WhatsApp ділитися вашими даними з Facebook

Зміна політики конфіденційності WhatsApp

Хоча WhatsApp і Facebook тісно пов’язані, є користувачі, які воліють зберігати свою конфіденційність і передачу даних між обома платформами. Однак до цього дня це неможливо здійснити.

У 2016 році платформа оголосила, що передаватиме Facebook ваш номер телефону та інші дані облікового запису. Це зроблено для того, щоб поліпшити рекламні системиі запропонувати вам більш персоналізовану рекламу.

Крім того, в системі передбачено 30-денний термін, протягом якого користувачі можуть відмовитись від передачі даних. Однак, ця опція більше не доступна. Тобто, якщо ви вже встановили WhatsApp на свій мобільний пристрій, ви автоматично дали згоду на передачу ваших даних Facebook.

Як заборонити Facebook використовувати ваш номер WhatsApp

Єдиний спосіб заборонити Facebook використовувати ваш номер WhatsApp – це відкрити обліковий запис без прив’язки вашого номера телефону. Натомість ви можете використовувати свою електронну пошту. Хоча це не є гарантією того, що платформа в якийсь момент не збере дані про ваш номер, це гарний хід для забезпечення більшої конфіденційності.

Якщо ви все ще хочете переконатися, що Facebook не може отримати доступ до вашого номеру WhatsApp, єдине остаточне рішення – видалити ваш обліковий запис Facebook. Таким чином, ви розірвете будь-який зв’язок між обома платформами і запобігайте передачі даних. Це здається радикальним рішенням, але якщо ви цінуєте свою конфіденційність і вважаєте за краще зберігати свої дані окремо, це найкращий варіант.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *