Як завантажити apk з Google Play Маркет

Іноді може знадобитися завантажити apk файл програми Android на комп’ютер з Google Play Маркет (і не тільки), а не просто натиснути кнопку “Встановити” в магазині програм, наприклад, для встановлення в емуляторі Android. У деяких випадках може знадобитися завантажити apk попередніх версій програми, а не остання версія, викладена Google. Все це можна зробити порівняно легко.

У цій інструкції кілька простих способів завантажити програми у вигляді файлу APK на комп’ютер, телефон або планшет як з Google Play Маркет, так і з інших джерел.

Важлива примітка: встановлення програм із сторонніх джерел може бути потенційно небезпечним і, незважаючи на те, що на момент написання статті описані способи здаються автору безпечними, використовуючи цей посібник, ризик ви берете на себе.

Raccoon APK Downloader (завантаження оригінальних APK з Play Маркет)

Raccoon – зручна безкоштовна програма з відкритим вихідним кодом для Windows, MacOS X і Linux, що дозволяє легко завантажувати оригінальні файли додатків APK прямо з Google Play Маркет (тобто завантаження відбувається не з бази якогось сайту, що надає завантаження, а із сховища самого Google Play).

Процес першого використання програми буде наступним:

  1. Після запуску введіть логін та пароль від облікового запису Google. Рекомендується створити новий, а не використовувати ваш особистий обліковий запис (з метою безпеки).

 Вхід у raccoon APK Downloader

  1. У наступному вікні вам буде запропоновано “Зареєструвати новий псевдо-пристрій” (Register a new pseudo device), або “прикинутися існуючим пристроєм” (Mimic an existing device). Зручніше та швидше використовувати перший варіант. Другий вимагатиме вказівки ID вашого пристрою, який можна отримати за допомогою додатків на зразок Dummy Droid.

 Налаштування пристрою в Raccoon

  1. Відразу після цього відкриється головне вікно програми з можливістю пошуку програм у Google Play Маркет. Знайшовши потрібну програму просто натисніть Download.

 Завантажити APK з Google Play в Raccoon APK Downloader

  1. Після завантаження, натисніть по кнопці «Перегляду», щоб перейти до властивостей програми (кнопка Trim внизу видалить його).

 Перегляд інформації про програму

  1. У наступному вікні кнопка «Show Files» відкриє папку з файлом APK завантаженої програми (також там буде файл іконки програми).

 Перегляд завантаженого APK файлу

Важливо: завантажити без оплати можна тільки APK безкоштовних програм, за замовчуванням завантажується остання версія програми, якщо потрібна одна з попередніх, використовуйте опцію “Market” – “Download directly”.

Завантажити програму Raccoon APK Downloader можна з офіційного сайту http://raccoon.onyxbits.de/releases

APKPure та APKMirror

Сайти apkpure.com та apkmirror.com дуже схожі і обидва дозволяють скачати майже будь-які безкоштовні APK для Android, використовуючи простий пошук, так само, як і в будь-якому магазині додатків.

Головна відмінність двох сайтів:

  • На apkpure.com після пошуку пропонується завантажити останню доступну версію програми. Завантажити APK для apkpure
  • На apkmirror.com ви побачите безліч версій APK шуканої програми, не тільки останні, але й попередні (нерідко буває корисним, коли в новій версії розробником було щось зіпсовано і програма стала неправильно працювати на вашому пристрої). можливі завантаження APK на apkmirror

Обидва сайти мають хорошу репутацію і в своїх експериментах мені не довелося зіткнутися з тим, що під виглядом оригінального APK скачувалося щось інше, але, в будь-якому випадку, рекомендую бути обережними.

Ще один простий спосіб завантажити файл apk з магазину Google Play

Ще один простий спосіб скачати apk з Google Play – використовувати онлайн сервіс APK Downloader. При використанні APK Downloader не потрібно входити під обліковий запис Google, а також вводити ідентифікатор пристрою Device ID.

Для того, щоб отримати потрібний apk файл, зробіть таке:

  1. Знайдіть потрібну програму в Google Play і скопіюйте адресу сторінки або ім’я apk (ID програми). ID програми в Google Play
  2. Зайдіть на сайт http://apps.evozi.com/apk-downloader/ і вставте копіювану адресу в порожнє поле, а потім натисніть «Generate Download Link».
  3. Натисніть кнопку «Click here to download», щоб завантажити APK файл. Завантаження файлу APK

Зазначу, що при використанні цього способу, якщо файл вже є в базі APK Downloader, він бере його звідти, а не безпосередньо з магазину. Крім цього, може бути так, що потрібний вам файл не вдасться скачати, тому що для самого сервісу є обмеження на завантаження з магазину Google і ви побачите повідомлення про те, що слід спробувати через годину.

Примітка: в інтернеті є безліч сервісів, подібних до наведеного вище, що працюють за таким же принципом. Цей конкретний варіант описаний, оскільки працює вже понад два роки і не надто зловживає рекламою.

Розширення APK Downloader для Google Chrome

У магазині розширень Chrome і в сторонніх джерелах є кілька розширень для завантаження APK файлів з Google Play, всі вони шукаються за запитами на зразок APK Downloader. Однак, станом на 2017 рік я не рекомендував би використовувати цей спосіб, тому що (на мій суб’єктивний погляд) ризики, пов’язані з безпекою в даному випадку помітно вищі, ніж при використанні інших способів.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *