Як зберігати програми на картку пам'яті на Android

Згодом на Android пристрої накопичується велика кількість програм та ігор. За замовчуванням всі вони зберігаються у внутрішній пам’яті вашого телефону, смартфона або планшета. І якщо не зберігати ці програми на картку пам’яті, то місце у внутрішній пам’яті може закінчитися, і ви не зможете встановлювати нові програми, доки не звільните його. У цій невеликій статті ми розповімо про те, як зберігати програми на карту пам’яті на Android смартфоні або планшеті та звільняти внутрішню пам’ять для нових програм та ігор.

Збереження додатків на картку пам’яті смартфона через налаштування Андроїд

Найпростіший варіант зберегти програми на карту пам’яті на Андроїд телефоні це скористатися інструментом доступним у налаштуваннях. Для цього відкрийте настройки Андроїда та перейдіть до розділу Диспетчер додатків» (у деяких випадках цей розділ налаштувань може називатися просто «Програми»).

перейдіть до розділу Менеджер програм

Після цього перед вами з’явиться список усіх додатків. У цьому списку потрібно знайти ту програму, яку ви хотіли б зберегти на карту пам’яті і відкрити її. Якщо ваша мета звільнити місце у внутрішній пам’яті пристрою, просто виберіть програму, яка займає найбільше пам’яті.

Після того, як ви виберіть програму зі списку, перед вами з’явиться екран з інформацією про дану програму. Також на цьому екрані буде доступно кілька кнопок. Щоб зберегти програму на карті пам’яті Андроїд телефону, натисніть на кнопку «На картку пам’яті SD».

Після цього операційна система Android сама перенесе додаток з внутрішньої пам’яті на карту пам’яті SD і збереже його там. Якщо ви захочете повернути програму у внутрішню пам’ять, це можна буде зробити за допомогою тієї ж кнопки.

Потрібно відзначити, що далеко не всі програми можна зберегти на карту пам’яті. Для деяких програм ця функція недоступна. Це пов’язано з особливостями програми та вплинути на це не можна.

Збереження додатків на карту пам’яті за допомогою сторонніх рішень

Щоб спростити процес збереження програм на картку пам’яті, можна скористатися спеціальними програмами. Наприклад, можна використовувати AppMgr III (App 2 SD). Ця програма дозволяє значно прискорити процес перенесення програм на карту пам’яті. Крім цього, AppMgr III (App 2 SD) дозволяє приховувати та заморожувати додатки.

У програмі AppMgr III (App 2 SD) відображаються всі встановлені на телефон програми. При цьому вони сортуються на три категорії: переміщувані (програми, які можна зберегти на картку пам’яті), на карті SD (програми, які вже були збережені раніше), а також програми в телефоні (програми, які поки що знаходяться у внутрішній пам’яті). Завдяки такому поділу відразу зрозуміло, які програми можна перенести на картку пам’яті, що значно заощаджує час, якщо ваша мета звільнити максимум місця у внутрішній пам’яті телефону.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *