Як зробити уповільнену зйомку в TikTok

У цьому посібнику ми пояснимо вам всі способи створення відео з ефектом уповільнення TikTok. Дізнайтеся, як додати уповільнений рух до відео перед їх публікацією, щоб надати їм особливий вигляд. Крім того, за допомогою цього трюку ви можете також виділити конкретні сцени. Не пропустіть!

Як зробити уповільнене відео або записати уповільнене відео в TikTok

Slow-motion — це тип ефекту, який російською мовою називається уповільненою зйомкою. І в кіно, і в контенті для соцмереж та YouTube він використовується по-різному. Пізніше ми поговоримо про випадки, в яких цим ефектом зручно скористатися.

Однак об всім по порядку. Як застосувати уповільнену зйомку TikTok? Виконайте таке:

  1. На екрані свого профілю (або будь-якого іншого) відкрийте область створення, натиснувши нижню кнопку із символом плюса (+).
  2. Переконайтеся, що ви вибрали режим запису відео. Звичайно, в режимах історії та фото ви не побачите регулятора швидкості. Пам’ятайте, що ви можете записувати відео від 15 секунд до 10 хвилин.
  3. Зверніть увагу, що елементи керування змінилися. Є така, називається Швидкість. Натисніть на нього, якщо хочете зробити уповільнену зйомку TikTok.
  4. У спливаючому меню виберіть 0,5x або 0,3x. Обидва з них дозволять вам записувати в повільному режимі, причому другий з них уповільнить кадр найбільше.
  5. Натисніть кнопку початку зйомки.

Пам’ятайте, що TikTok легко об’єднувати різні фрагменти відео. Таким чином, ви можете записати частину в повільному режимі, а потім знову змінити швидкість, щоб відновити нормальний запис. Опція 1x дозволяє записувати у звичайному режимі, а опції 2x та 3x використовуються для запису у прискореному режимі.

Очевидно, що це не єдиний спосіб записати уповільнене відео в TikTok. Насправді використання вбудованого інструменту не завжди може бути найкращою ідеєю. Тому що? Багато пристроїв, особливо середнього та високого класу, мають вбудовані системи уповільненого запису.

Зазвичай використання власного режиму пристрою дозволяє досягти найкращої якості зображення. Наша порада: перш ніж завантажувати уповільнене відео, ознайомтеся з можливостями пристрою. Таким чином, ви досягнете найбільш вражаючих знімків і максимально використовуєте можливості свого смартфона.

Нарешті, якщо ви думаєте про застосування уповільненої зйомки до будь-якої сцени вашого відео, рекомендуємо вам зробити це в одному з таких випадків:

  • Приверніть увагу до елемента відео. За допомогою уповільненої зйомки можна зосередити увагу користувача на чомусь, що з’являється під час запису. Скористайтеся уповільненою зйомкою для реклами продуктів або в будь-якому іншому випадку, коли вам потрібно щось виділити у своїх відеороликах.
  • Екшн-відео. Якщо ви знімаєте швидке відео, де багато дії, уповільнена зйомка допоможе підкреслити інтенсивність рухів. Дуже цікаво включати фрагменти до сцен катання, серфінгу, водіння та іншого.
  • Дайте своїм відео емоційний відтінок. Уповільнений рух або уповільнений рух також часто використовується в сценах, де ви хочете передати емоції моменту, наприклад обійми або погляду.
  • Наповніть сцену іронією. Уповільнена зйомка також підходить для надання сцені іронії чи гумору. Не вдаючись у подробиці, це може допомогти вам підкреслити чиюсь перебільшену реакцію або передати, що рухи людини повільні, хоча насправді це не так.

Це лише деякі ідеї щодо успішного використання уповільненої зйомки. Важливо не застосовувати цей ефект до всіх відео, оскільки багатьом із них він не знадобиться. Пам’ятайте, що TikTok – це соціальна мережа, де в контенті переважає динамічність, а уповільнена зйомка передає зворотне.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *