Любите пісню Тейлор Свіфт? Наступний інструмент штучного інтелекту YouTube може допомогти вам проспівати її

Відрізнити справжнє від підробки в майбутньому може стати набагато складніше.

  • Повідомляється, що YouTube працює над інструментом штучного інтелекту, який допоможе користувачам співати як музиканти.
  • Невідомо, коли цей інструмент з’явиться.

Повідомляється, що YouTube, який належить Alphabet, займає слабку позицію в гонці генеративного штучного інтелекту, розробляючи інструмент штучного інтелекту, який допоможе користувачам звучати та співати, як їхні улюблені музиканти.

Як повідомляє Bloomberg, після консультації з людьми, знайомими з цією справою, YouTube має намір придбати права на пісні у великих лейблів для навчання служби. Інструмент аудіоімітації мав дебютувати разом з іншими новинками на основі штучного інтелекту минулого місяця, але, як повідомляється, проблема з ліцензуванням затримує надходження пропозиції.

Функція клонування голосу виглядає ідеальною функцією для YouTube, особливо тому, що генеративний ШІ набирає обертів. Унікальна функція може відвернути користувачів від TikTok та Instagram. Навіть якщо це не сприятиме відродженню зростання, потенціал для вірусного вмісту величезний — подивіться на приклад нещодавно створеної штучним інтелектом пісні “Drake”.

Однак, як підкреслює ця конкретна пісня, є явні юридичні підводні камені, які YouTube і музична індустрія все одно повинні враховувати. Справедлива винагорода для виконавців і лейблів, суперечки щодо авторських прав і зловживання такими технологіями (подумайте про глибокі фейки) є деякими потенційними проблемами. YouTube також має переконатися, що популярні виконавці відкриті для служби, щоб зацікавити широке коло користувачів.

YouTube ще не підтвердив існування такого інструменту, але, ймовірно, ми почуємо більш детальну інформацію в найближче майбутнє.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *