Зараз Google Photos створює резервні копії зображень у форматі RAW, але будьте обережні

Зображення RAW у багато разів більші, ніж JPEG, тому у вас швидко закінчиться пам’ять Google One, якщо ви знімаєте багато фотографій.

  • Google Photos повідомляє деяким користувачам Pixel, що їхні нові фотографії у форматі RAW тепер будуть створені резервні копії та відображатимуться в головній стрічці фотографій.
  • Зображення RAW, які ви натискали раніше, не завантажуватимуться автоматично.
  • RAW файли великі, і немає можливості обмежити завантаження RAW, тому будьте обережні, якщо знімаєте багато RAW, оскільки у вас швидко закінчиться пам’ять Google One.

Google Photos — чудовий інструмент для резервного копіювання ваших фотографій в Інтернеті, і це те, що ви цінуєте, якщо колись втратите дані на своєму пристрої. Хоча більшість людей буде добре обслуговуватися, створюючи резервні копії всіх своїх файлів JPG, деякі досвідчені користувачі можуть мати додаткові файли RAW для резервного копіювання, особливо якщо вони використовують орієнтований на камеру флагман Android. Раніше ви могли позначити цю папку для резервного копіювання, але досвід був не ідеальним. Тепер Google Photos виправляє цю проблему, пропонуючи користувачам створювати резервні копії своїх файлів RAW і показуючи їх у головній стрічці.

Як помітив 9to5Google на Pixel 8, який раніше знімав зображення у форматі RAW за допомогою програми Pixel Camera, Google показує новий банер, щоб повідомити користувачів про те, що їхні файли RAW тепер будуть створені резервні копії та відображатимуться в головному перегляді фотографій.

Як зазначається у звіті, клацання фотографії у форматі RAW тепер автоматично завантажує файл у форматі RAW (і супровідний JPEG, як можуть Pixels) не знімайте в режимі лише RAW). Завантажене зображення тепер з’являється в головній стрічці фотографій і має позначку «RAW». JPEG вважається частиною «серії» фото.

Крім того, ви можете встановити фотографію RAW як основну фотографію та окремо видалити JPEG. Крім того, ви можете видалити JPEG і зберегти зображення RAW.

Зверніть увагу, що файли RAW мають великий розмір. Наприклад, якщо JPEG має приблизно 2-3 МБ, файл RAW буде 15-20 МБ або навіть більше. Якщо ви знімаєте багато фотографій у форматі RAW, ви, швидше за все, будете пережовувати своє сховище Google One, оскільки немає простого способу обмежити завантаження RAW. Зображення у форматі RAW, на які ви натиснули раніше, не будуть автоматично завантажені, але всі ваші майбутні фотографії у форматі RAW будуть. Для більшості користувачів ми радимо знімати у форматі JPEG.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *