Мобільний заробіток з AdvertApp

Після поширення сучасних мобільних пристроїв заробіток на планшетах і стільникових телефонах став дуже популярний, причин для цього декілька:

  1. щоб заробити гроші, досить просто підключитися до всесвітньої мережі;
  2. сутність роботи полягає у виконанні простих дій, які не потребують спеціальних знань і навичок;
  3. можна заробити гроші всюди, навіть під час поїздки в громадському транспорті.

Заробіток на adverapp

У даній статті ми проаналізуємо заробіток через популярний додаток AdvertApp, який можна завантажити в PlayMarket і встановити буквально за хвилину.

Інтерфейс програми AdvertApp і процес заробітку

Основний дохід ви будете отримувати за рахунок скачування додатків. AdvertApp рідко висилає завдання, де потрібно проявляти активність в встановлюваних програмах, це роблять лише сервіси–партнери, про які поговоримо нижче. Додаток при відкритті має наступний вигляд:

загальний вигляд

Вгорі сторінки розташовується сума вашого балансу. Зверніть увагу, дохід може фіксуватися не відразу, тим більше якщо ви натискаєте на кнопку повернення (зелена стрілочка в лівому нижньому кутку) з одного розділу в інший.

Якщо хочете побачити заробіток– перейдіть на головну сторінку, увійдіть в будь–який розділ і поверніться назад – сума грошей оновиться.

Два найважливіших розділи – «Нові», де розташовуються всі можливі «вакансії» для заробітку, і «Активні» – коли починаєте виконувати певну роботу, вона відзначається, за її статусом можна спостерігати.

Як показало тестування, заходити в «Активні» доводиться рідко, оскільки ті чи інші програми швидко завантажуються, відкриваються, оплата перераховується на рахунок.

Після реєстрації, як правило, є два завдання на скачування додатків, вартістю два і три рубля кожне. Розділ «Нові» має такий вигляд:

Ми вже встановили те, що було можливо, залишилися тільки партнерські замовлення – золота жила, про яку трохи пізніше.

Якщо ви не виконуєте ніяких замовлень в даний момент часу, «Активні замовлення» не дадуть будь–якої інформації:

активні замовлення

В іншому випадку можна спостерігати іконку програми, з якими ведеться робота і його статус.

Коли ви почнете виконувати те чи інше завдання, система автоматично перекине вас на сторінку установки додатка, якою виявиться або ПлейМаркет, або інший сайт.

Ви повинні завантажити додаток і виконати дії, передбачені умовами (умови прописуються російською мовою), наприклад, відкрити після установки або проявити активність, залишити відгук і так далі.

Після завершення роботи підтвердження виконання, в більшості випадків, не потрібно: AdvertApp самостійно все перевірить і миттєво перерахує гроші на рахунок.

Ви побачите оновлений баланс у верхній частині сторінки, а історію заробітку – в однойменному розділі, що має вигляд:

Історія замовлень

Тут же відзначимо, що партнерські замовлення відображатися в історії не будуть, їх можна переглядати лише на сторінках відповідних проектів.

Мінімальна сума для здійснення виведення на АдвертАппе відсутня, так що знімати можна будь–які копійки, які будуть отримані (за деякі дії, такі як, наприклад, перегляд відео, дійсно платять копійками). Поки що шляхів виведення тільки два: на мобільний телефон або рублевий гаманець Вебмані. Перше краще, оскільки операції, що здійснюються через гаманці, вимагають комісійних платежів, а суми, переважно, невеликі.

Коли ви перейдете в розділ «Гроші», АдвертАпп запропонує підтвердити номер мобільного, щоб успішно здійснити транзакцію:

підтвердити пристрій

Клік по кнопці «Підтвердити пристрій» перекидає в «Підтримку», де необхідно вказати номер і чекати подальших інструкцій:

Після підтвердження телефону, ви зможете виводити всі зароблені гроші скільки завгодно раз. Як правило, платежі приходять оперативно, але іноді, особливо в святкові дні, виникають затримки. Випадків блокування оплати не зустрічалося жодного разу, відгуки це доводять. З технічних причин можуть виникнути ситуації, коли установка програми не тягне за собою збільшення балансу.

Не завжди служба підтримки може вирішити дану проблему, але виникає вона вкрай рідко, так що особливо хвилюватися не варто.

Ми вивчили інтерфейс сервісу, тепер познайомимося безпосередньо з роботою і заробітком.

Заробляємо гроші на AdvertApp: інструкції та поради

Як вже було сказано вище, в розділі «Нові» ви знайдете додатки, які можна завантажувати, встановлювати і отримувати за це гроші.

Однак вакансії дуже швидко закінчуються, а щоб успішно продовжувати займатися манімейкерством, розробники зробили можливим заробіток на партнерських сервісах. Тобто, в розділі «Нові» ми відкриваємо вкладочку «Партнерські замовлення» і виявляємо десять підключених сайтів, які аналогічно надають непогані шанси заробляти:

партнерські замовлення

У деяких партнерів офферов немає абсолютно, у деяких їх мало, але ось Партнер 3 пропонує величезну кількість можливостей заробити.

Оплата тут нижче, ніж на самому AdvertApp, за установку платять 1-2 рубля, зате є замовлення, що передбачають додаткові дії, наприклад:

приклад завдань

Як бачимо, за 19 рублів необхідно пройти опитування (для російських опитувальників це цілком нормальна ціна, але зарубіжні зазвичай платять не менше долара), у другому випадку можна встановити AliExpress і почати ним користуватися (на нашому пристрої Андроїд додаток, на жаль, не відкривається) . В останньому оффері необхідно проявити активність – назбирати 200 поінтів, щоб отримати оплату. Це нескладно, оскільки платять всього лише 5 рублів, а за більш проблематичні завдання оплата раз в 5-6 вище, ціни в 30 рублів дійсно є.

У разі якщо ви виконали всі необхідні умови, а система не зарахувала вам завдання як виконане – звертайтеся в службу підтримки, для цього необхідно натиснути на знак питання в правому верхньому куті. Зазвичай все працює нормально, складнощів не виникає. Відповіді на листи приходять, чомусь, на англійській мові, отже, писати краще теж не російською, хай навіть користуючись перекладачем (загальний сенс адміністрації буде зрозумілий не дивлячись на неточність фраз).

Якщо ви хочете отримувати гроші без перерви, зверніть обов’язково увагу на Партнера 5 і Партнера 6:

партнери 5-6

Дані сервіси пропонують вам заробляти на переглядах відео. Вище я писав, що є робота, за яку платять копійками, даний напрямок – типовий приклад.

Кожне відео триває рівно тридцять секунд, після чого ви його просто закриваєте і повертаєтеся на вихідну сторінку. Перевага: переглядати ролики можна скільки завгодно раз, іноді вони повторюються, іноді – ні.

Тематика – найрізноманітніша, як правило, реклама товарів, що мають відношення до інтернету, комп’ютерів. У нашому випадку – нова комп’ютерна гра:

гра
Один з партнерів видає повідомлення, що рахунок поповнено на п’ять копійок, інший – ні, проте оновлення балансу показує, що гроші успішно зараховані, можна продовжувати заробляти далі:

Відповідно, якщо немає бажання працювати з додатками, можна просто дивитися відео, коли час дозволяє і поступово нарощувати баланс.

Такі всі особливості роботи на проекті AdvertApp. На закінчення дамо кілька порад щодо збільшення заробітку:

  1. Після скачування програми АдвертАпп, відразу підтвердіть свій номер телефону. Це необхідно для того, щоб система не відносила ваш пристрій до числа підозрілих і надсилала якомога більше додатків для скачування;
  2. Визначте, скільки часу ви готові приділяти роботі. Додатки від АдвертАпп з’являються не так вже й часто, тому для максимального успіху бажано співпрацювати з партнерськими сервісами, однак платять вони менше, не завжди витрати часу в повній мірі окупаються;
  3. Виберіть категорію дій, в якій будете спеціалізуватися. Це дозволяє не розпорошуватися і збільшувати продуктивність: якщо вам подобається тільки завантажувати додатки – не варто братися за реєстрацію з активністю, проходження опитувань, відгуки та інше;
  4. Очистіть пам’ять на вашому пристрої. У багатьох завданнях потрібно не просто завантажити додаток, але протримати його в системі декілька днів (від трьох до десяти). Якщо працювати інтенсивно, то через подібних дій пам’ять забивається дуже швидко (для очищення звертайте увагу на музику і фотографії, які займають найбільше місця).
  5. Не псуйте свою репутацію, інакше динаміка надходження нових пропозицій для роботи зведеться до абсолютного нуля.

Не варто спочатку розраховувати на великі доходи. АдвертАпп – це можливість підробітку, джерелом основного доходу проект для вас ніколи не стане.

AdvertApp – кращий сервіс для заробітку в інтернеті через мобільні пристрої, це доводить безліч позитивних відгуків в інтернеті. Проект не шахраювати і гарантовано виплачує гроші своїм користувачам, так що сміливо реєструйтеся і заробляйте, успіху вам!

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *