Компанія Otto Aviation представляє світові унікальний літак у формі кулі (4 фото)


Американська компанія Otto Aviation готується до випробувань незвичайного пасажирського літака, виконаного у вигляді кулі, з рідкісним типом пропелера і унікальними льотними характеристиками, які вигідно відрізняють його від конкурентів. У мережі вже засвітилися фотографії досвідченого зразка.


Новина надійшла від порталу The Drive, за інформацією джерела літак виглядає футуристично: корпус має вигляд «крилатої кулі», а в задній частині фюзеляжу розташований штовхаючий гвинт. До того ж незвичайність зовнішнім виглядом літального апарату надає пропелер.


Celera 500 L (таку назву дали літаку) вигідно відрізняється від своїх конкурентів тим, що, розвиваючи швидкість до 820 км/год на висоті до 19,8 км, він має малий витрата палива, всього близько 4-х літрів на 48-68 кілометрів польоту. Це до 10 разів економічніше всіх інших. Літак може злітати з будь-якого аеродрому, складні погодні умови для нього не перешкода. Розроблявся він для комерційних авіаперевезень.


Літак Celera 500 L можуть використовувати приватні авіакомпанії для перевезення корпоративних клієнтів. Комфортабельний салон має в своєму розпорядженні до приємного проведення часу в польоті. Для керування літаком потрібен тільки один пілот.
Дата введення Celera 500L в експлуатацію поки невідома.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *