ТОП–5 програм для заробітку на Андроїд 2018 року

Заробіток в інтернеті набув настільки широку популярність, що багато хто з користувачів зробили цей процес практично безперервним, прив’язавши його не тільки до певних бірж фріланса, а й до улюблених онлайн–іграшок.

А оскільки грати зручно зі смартфона, то процес підробітку можна і не припиняти. Благо, «робоче місце» завжди під рукою. Не дарма ж існують спеціальні програми для заробітку на Андроїд – з їх допомогою можна зібрати якусь суму, наприклад, для оплати інтернету або покупки оригінального аксесуара для телефону.

На тестуванні ігор, скачуванні програм і перегляді реклами багато не заробиш – і це повинні приймати як факт любителі легкого онлайн–заробітку. І розуміти, що робота роботі – ворожнеча і оплата за некваліфіковану працю, доступну навіть першокласнику, не може бути високою.

Стати мільйонером, заробляючи на Андроїд, неможливо – хоч ви влипніть в монітор і виконуйте завдання цілодобово. Не той це рівень заробітку, щоб розбагатіти. Щоб не бути голослівним, пропоную вам кілька аргументів на захист своєї позиції, які по черзі приведу в статті:

 • які і скільки видів заробітку на Андроїд існує;
 • як заробити на додатках Андроїд;
 • приблизна денна сума заробітку на Андроїд;
 • кращі програми для заробітку на Андроїд;
 • що робити, щоб завдань було більше.

5 основних видів заробітку на мобільному телефоні

Власникам звичайних стареньких мобілок заробити на своїх гаджетах не світить, ті види роботи, про які піде мова, можна виконати тільки за допомогою «розумного телефону» (саме так з англійської перекладається смартфон). І хоч виробники запевняють, що нове покоління мобільних телефонів за можливостями і функціоналом максимально підтягнуто до смартфонів, не будемо ризикувати репутацією і переконувати користувачів стандартних мобільних пристроїв спробувати закачати який–небудь додаток для заробітку на Андроїд.

Зате щасливим власникам смартфонів дамо кілька цінних порад по заробітку на Андроїд.

З моменту існування можливості заробляти «не вилазячи з телефону», існує чотири основних види заробітку.

Завантаження ігор і додатків

Найпопулярніший не тільки серед шкільної та студентської молоді, а й серед людей професійно які відбулися, любов народу до інтернет–іграшок нев’януча і не знає вікових меж. А особливо приємними будуть її наслідки, коли на телефон або електронний гаманець приходить ще й невелика грошова винагорода.

Похідним видом діяльності від скачування можна назвати написання відгуків про гру або додаотк, оцінювання гри – сума винагороди за подібні дії трохи вище, ніж за просто скачування і установка.

Перегляд реклами за гроші

Це менш популярний спосіб, адже змусити людей дивитися однотипну рекламу проблематично навіть за гроші. Але, тим не менш, спосіб робочий і здатний приносити невеликий прибуток.

Суть його проста: завантажуєте спеціальні додатки або заходьте на спец. сайти, які платять за перегляд реклами.

Виконання завдань

Цей вид заробітку доступний власникам будь–яких пристроїв зв’язку, що підтримують інтернет. Спосіб не вимагає нічого завантажувати, потрібно тільки вступати в групи в соц. мережах, відвідувати сайти, вводити капчу, переглядати відеоролики.

Заповнення анкет

Ще один варіант заробити гроші в інтернеті, але це не зовсім заробіток для Андроід, просто його зручно робити з будь–якого телефону. Завдяки йому можна заробляти від 15 до 150 рублів тільки за одну заповнену анкету.

Безкоштовні лотереї

Брати участь в безкоштовних лотереях з мобільного телефону не менш зручно, ніж через ПК, тому я вирішив додати цей спосіб і в категорію заробітку на мобільному.

Скільки можна заробляти на додатку Андроїд?

Питання номер два, після «як заробляти на мобільному?». Це природно, що користувачі цікавляться, скільки можна заробляти на додатку Андроїд – потрібно заздалегідь проаналізувати майбутній результат і вирішити, чи варто витрачати на це свій час.

З одного боку, що там думати, якщо і так з ранку до ночі пропадаеш в соц. мережах, постиш, лайкаєш і вступаєш?

А з іншого боку: чи варті нав’язані групи і лайки тих кількох копійок, які за них заплатять?Як співають в незмінно популярній пісні: думайте самі, вирішуйте самі.

А для максимальної чіткості думки, наведу кілька реальних цифр по заробітку на Андроїд:

 • проходження платного опитування – 15 – 150 рублів.
 • заробіток за скачування гри – 5-6 рублів
 • за оцінку гри або програми – 1-2 рубля
 • написання відгуків – до 3 рублів
 • відвідування сайту – 0,25 рубля
 • перегляд реклами – 0,1 рубля
 • виконання інших завдань – від 2 рублів до дуже високих сум (так кажуть), в залежності від типу і складності завдання;

Що стосується надто вже захмарних заробітків на Андроїд, якщо вони і бувають, то в одиничних випадках. Принаймні, мені не доводилося чути про «андроїдних» мільйонерів, за винятком розробників програм та іграшок.

Скільки можна заробити в день?

З урахуванням індивідуального підходу користувача до проблеми підвищення сум заробітку за допомогою мобільних пристроїв. Як ви могли помітити з попереднього розділу, заробіток на додатках Android не дуже високий. Щоб заробляти, наприклад, сто рублів в день, вам потрібно закачувати не менше десятка ігор, тут же їх оцінювати і писати відгук на кожну.

По–перше, це час. Адже перед оцінюванням необхідно протестувати нову іграшку, як мінімум, п’ятнадцять хвилин.

По–друге, не кожен замовник вимагає в завданні ще й оцінку, і відгук. Навіть якщо ви проявите ініціативу самостійно, вона сплачена не буде.

По–третє, рідко кому спадає на день така кількість завдань, та ще й одного виду. Середня кількість замовлень – 2-3. Якщо прийшло чотири, ви – везунчик. І звичайно всі завдання різнопланові – серед них є і скачування, і дешевенький перегляд реклами, і введення капчі.

Тому, вибачте за занурення в реальність: Але заробіток на додатках Андроїд 10 р. в день – максимум! Тому все–таки, я рекомендую, уважніше придивитися, до платних опитуваннь.

ТОП-5 програм для заробітку на Android

Далі я хочу представити список найпопулярніших на мій погляд додатків для телефону на Андроїді. Сподіваюся мій список сподобається Вам.

TopMission

top mission

Додаток дозволить вам заробити в якості таємного покупця. Ваша основна задача буде: ходити по магазинам і робити фотографії (назви/ціни) товарів. Така інформація вкрай важлива для багатьох компаній.

Щоб почати працювати так само, вам знадобиться більш–менш сучасна модель (камера, інтернет і GPS) телефон

Суть програми полягає в роботі таємним покупцем – тобто ви ходите по різних магазинах і фотографуєте найменування/ціни товару.

Якщо завдання буде виконано успішно, то отримати за нього можна 160–270 руб. (Суми вказуються відразу). Більш того. в якості бонусу за кожні 6 успішно–виконаних завдань вас чекає бонус 200 рублів. Гроші можна вивести на WebMoney від 100 рублів.

Опитування за гроші

Заробіток на опитуваннях з мобільного – це дуже зручно, тому я і вирішив додати цей пункт в наш список. І хоч не в кожного сайту–опитувальника є свій додаток, зате у кожного є сайту адаптований дизайн під мобільні пристрої.

Основне завдання в цій справі буде зводитися до того, що ви будите проходити опитування, а вам за це будуть платити відповіді.

AdvertApp

Один з найперших додатків, що дозволили користувачам мобільних заробляти гроші. Схема проста: встановлюй додатки і отримуй за це винагороди. Додатково можна заробити і на запрошеннях нових користувачів, потрібно лише поділитися своїм промокодом і отримувати відсотки за їх роботу.

AdvertApp

Можу з упевненістю сказати, що AdvertApp є лідером за кількістю нових завдань, а значить і по можливим сумами заробітку.

Binomo

Для тих, хто хоче не просто підробити, а скажімо зайнятися інвестиціями, використовуючи мобільні пристрої, відмінно підійде додаток від брокера бінарних опціонів Binomo.

Суть його така, що ви зможете заробляти, беручи участь в торгівлі бінарними опціонами: потрібно вгадати в яку сторону буде рухатися ринок, вниз або вгору.

 • Заробити можна до 100% від вкладених коштів за одну операцію
 • Навчальні матеріали на сайті компанії навчать вас вигідною торгівлі

Спробувати свої сили можна без вкладів на спеціально демо-рахунку

GoAppCash

Ця програма дуже схожа на AdvertApp, принцип той же: заробіток на скачуванні додатків тільки завдань тут трохи менше, але все ж я вважаю варто спробувати.

Як збільшити мобільний заробіток?

Істотно підвищити суму заробітку допоможе участь в реферальних програмах. Якщо у вас є певна кількість друзів, які теж не проти заробити, відправляйте їм посилання.

Але рефералів вибирайте грамотно, пам’ятайте, що якісь програми будуть більш цікаві шопоголікам, якісь – ігроманам, якісь – фотографам. Чим більше запрошена людина буде приділяти часу додатку, тим вище ваш заробіток.

А гортати додаток він буде тільки в тому випадку, якщо він здасться цікавим для нього.

Висновок

Список топових і просто непоганих додатків вийшов значний, хоча перед написанням статті я планував проаналізувати максимум п’ять програм. Але кожна з описаних вище може сподобатися або підійти для заробітку саме вам, тому, чим їх більше описано, тим ширше у вас вибір, друзі.

Звичайно, це далеко не всі програми. Не здивуюся, якщо за час редагування статті з’явиться ще десяток–другий нових і їм доведеться присвячувати окрему статтю.

Ну, а поки вони не з’явилися, поділіться, на яких додатках доводилося працювати вам, і які враження від роботи і оплати. Як завжди, чекаю ваших відгуків в коментарях і сподіваюся, що вони виявляться корисними для шукачів заробітку в інтернеті.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *