Ремонтуємо Apple iPhone X: скільки коштує сервісне обслуговування та запчастини

iPhone X більше подобається, ніж не подобається. Саме така статистика серед покупців -американці. Вони навіть більше схильні до покупки iPhone 8 через більш класичних і усталених рішень в плані дизайну і відсутності істотної інноваційної складової.

У нашій країні модель iPhone X користується впевненим попитом у людей, які мають необхідну суму грошей на її покупку. Це підтверджують сервісні центри, куди вже звернулася не одна сотня клієнтів, яким потрібно відремонтувати свою інноваційну десятку.

ремонт айфон 10

Потрібно відразу сказати, що трубка з цінником вище $ 1000. не може отримати набір компонент, який буде коштувати «копійки». Так, що потрібно буде витратитися, головне вибрати правильне місце для обслуговування, де є майстри з досвідом і відповідної вправністю.

  • Скло – 6000 грн. Йдеться про самий верхній шар, на який покупець тисне пальцем. Платити доведеться за витривалий до подряпин матеріал, який покритий дуже якісним олеофобним покриттям. Якщо ви упустили десятку екраном вниз, то краще помоліться про те, щоб сам дисплей залишився цілим.
  • Дисплей – 14000 грн за оригінал або 12000 за копію високої якості. Мабуть, це найдорожчий компонент трубки, яку показали в вересні 2017 року. А все через ріжок у верхній частині корпусу. Хоча таким зараз вже нікого не здивувати. Але платити доведеться і багато.
  • Динамік – від 1500 грн за розмовний і до 2000 грн за гучного зв’язку, який дуже гідно виводить музичний контент високої якості.
  • Основна камера – 6000 грн. Це в два рази дорожче, ніж фронтальна матриця.
  • Акумулятор – 3000 грн. Але це цифра на майбутнє, тому що ще не прийшов термін виходу з ладу рідної батареї через обмежену кількість циклів зарядки / перезарядки.

Що ж, androidclub.com.ua радить якомога акуратніше користуватися своїм iPhone X, адже якщо сама робота не сильно натисне на гаманець, то вартість запасних частин все ще на «космічному рівні». Особливо, якщо мова йде про оригінальні компоненти. Покупці будуть перебувати в заручниках даної ситуації, поки Apple сама не знизить ціни на чіпсети, роз’єми, модулі, або до моменту масового запуску китайськими виробниками копій високого рівня. Адже в цьому випадку ціна на той же дисплей може бути нижче, ніж в два рази.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *