Як перевернути відео на смартфоні, планшеті або комп’ютері

Вам більше не доведеться нахиляти голову набік і видаляти зіпсовані відео.

Сучасні гаджети автоматично перевертають відео, коли ви знімаєте в горизонтальному режимі. Але якщо в перші секунди зйомки ви тримали смартфон вертикально, а потім змінили орієнтацію пристрою, то ролик виявиться перевернутим набік і дивитися його буде незручно. На щастя, ці інструменти дозволяють перевертати відеозапис.

Як перевернути відео на Android-пристрої

Нам знадобиться додаток «Google Фото». Якщо ця програма ще не встановлена ​​на вашому пристрої, скачайте її з Google Play. Відкрийте в ній відео, яке потрібно відредагувати. Потім натисніть на другий значок зліва в нижньому меню і використовуйте кнопку «Повернути», поки відео не займе відповідне положення.

Як перевернути відео на Android Як перевернути відео на Android

В кінці не забудьте зберегти результат.

Як перевернути відео на iPhone або iPad

Стандартними засобами iOS цього зробити не можна. Але до ваших послуг програми сторонніх розробників з App Store. Одне з найпростіших додатків в цій категорії – Rotate & Flip Video. Програма безкоштовна, але показує рекламу.

Щоб повернути ролик в Rotate & Flip Video, відкрийте його в додатку: для цього використовуйте значок у вигляді камери. Потім натискайте на кнопку з цифрою 90, поки результат вас не задовольнить.

перевернути відео на iPhoneперевернути відео на iPhone

Ви також можете відображати відео по горизонталі або вертикалі за допомогою сусідніх кнопок. Коли закінчите, просто натисніть Save – після реклами новий ролик з’явиться в фотоплівці.

Крім того, ви можете скористатися згаданою вище додатком «Google Фото». Перевертати в ньому відеоролики на iOS можна таким же чином, як і в Android-версії програми.

Як перевернути відео на комп’ютері з Windows

Для цієї мети відмінно підходить програма Free Video Flip and Rotate. Запустіть її і перетягніть у вікно програми потрібний ролик. Потім скористайтеся стрілками, щоб повернути відео в потрібну сторону. Після цього клікніть «Зберегти», виберіть потрібний формат і натисніть Continue.

перевернути відео на комп'ютері з Windows

Як перевернути відео на комп’ютері з macOS

Повернути відео на Mac можна прямо в стандартному плеєрі QuickTime. Просто відкрийте ролик в цій програмі, потім клацніть у верхньому меню «Правка» і виберіть відповідний варіант повороту зі списку.

перевернути відео на комп'ютері з macOS

Після натисніть на хрестик, щоб закрити вікно. А коли з’явиться пропозиція зберегти перевернуте відео, виберіть для цього відповідну папку на диску.

Як перевернути відео онлайн

Якщо не хочете встановлювати додаткове ПЗ, можете скористатися одним зі спеціальних веб-сервісів. Цей спосіб підходить для будь-яких пристроїв, крім гаджетів на iOS. Але таким чином можна перевертати тільки невеликі ролики.

перевернути відео онлайн

Розглянемо як приклад сервіс Rotate My Video, який підтримує ролики до 250 МБ. Натисніть Pick Video і завантажте потрібний файл з пристрою. Потім переверніть зображення за допомогою стрілок під пунктом Rotation. При необхідності змініть співвідношення сторін в розділі Ratio. Коли закінчите, клікніть Rotate Video, а на наступній сторінці натисніть Download.

Через кілька секунд перевернутий ролик скачується на ваш пристрій.

Сервіси Video Rotate, Rotatevideo.org і Online Video Rotator працюють аналогічним чином. Можете використовувати той, що здасться вам зручним.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *