Як зробити, щоб сповіщення не включали екран на Android

За промовчанням повідомлення багатьох програм на Android смартфоні включають екран пристрою – іноді це може бути корисним, але частіше – не дуже. У разі потреби таку поведінку сповіщень можна змінити.

У цій інструкції докладно про те, як вимкнути увімкнення екрана при отриманні повідомлень на Android телефоні різними способами.

Опція увімкнення екрана при отриманні повідомлень

На деяких смартфонах, зокрема з чистою ОС Android є спеціальна опція, що дозволяє зробити так, щоб при отриманні повідомлень екран не включався: заздалегідь сказати, чи є така на вашому пристрої не можна, але варто перевірити:

  1. Відкрийте Установки — Екран.
  2. За наявності пункту «Заблокований екран» або аналогічного розкрийте його.

Параметри заблокованого екрану на Android

  1. Вимкніть опцію «Увімкнути екран при отриманні сповіщень».

Вимкнути увімкнення екрана при отриманні повідомлень

На цьому все більше екран не буде включатися при отриманні чергового повідомлення.

Розглянутий параметр доступний не на всіх телефонах, наприклад, на пристроях Samsung Galaxy він відсутній і тут потрібно використовувати інші можливості для того, щоб екран не вмикався при отриманні повідомлень.

Інші способи вимкнути автоматичне увімкнення екрана повідомленнями

Якогось універсального способу зробити так, щоб повідомлення не включали екран, що однаково підходить для всіх Android-пристроїв, немає. Але існують такі можливості:

  1. Деякі (рідкісні) програми мають власне налаштування, що дозволяє вимкнути увімкнення екрана при отриманні повідомлень.

Налаштування увімкнення екрана у програмі

  1. У нових версіях Android можна зайти в Установки – Програми (або Програми та сповіщення) – Додатково (або кнопка меню) – Спеціальний доступ (або “Особливі права доступу”) і переглянути список доступних параметрів. За наявності опції «Увімкнути екран», «Увімкнення екрана» або аналогічної — натисніть по ній та відключіть відповідну роздільну здатність для тих програм, які включають екран сповіщеннями.

Дозвіл увімкнення екрана у параметрах особливого доступу на Android

  1. Ви можете повністю відключити повідомлення на заблокованому екрані Android , в результаті не буде включатись і екран.
  2. Ви можете перейти до налаштувань повідомлень конкретної програми в Установки — Програми — Вибір програми — Повідомлення або У Налаштування — Повідомлення — Вибрати програму.
  3. Після цього вивчіть, які налаштування повідомлень доступні для конкретної програми: зазвичай можна вимкнути оповіщення, приховати повідомлення з екрана блокування, вимкнути відображення у спливаючому вікні — набір доступних параметрів відрізняється від програми до програми, але зазвичай також дозволяє досягти того, щоб екран не вмикався при отримання повідомлень.

Налаштування повідомлень програм на Android

Як було зазначено, універсального для всіх телефонів і додатків способу повністю відключити поведінка повідомлень, що розглядається, не передбачено, але зазвичай потрібного результату можна досягти за допомогою налаштувань повідомлень Android, в крайньому випадку – повністю відключивши їх для особливо настирливих додатків.

Якщо на вашому телефоні завдання, що розглядається, виконується якось інакше, ніж описано, буду вдячний інформації про це в коментарях нижче — з великою ймовірністю вона буде корисною комусь із читачів.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *