Розумний віджет At A Glance від Google стає трохи розумнішим

Нова опція показуватиме вам список покупок і інформацію про бонусні картки, коли це буде потрібно.

  • Google пропонує “У магазині” перемкніть на віджет «Швидкий погляд».
  • Це відображатиме списки покупок і бонусні картки, коли ви перебуваєте в магазині.
  • Ця функція, очевидно, доступна на Pixel 8 телефонів на даний момент.

Віджет Google A Glance — це одна з найбільш зручних функцій на телефонах Android і, зокрема, на пристроях Pixel. Віджет надає різноманітну інформацію на основі контексту, і, схоже, він отримує ще одне зручне доповнення.

9to5Google помітив новий перемикач «У магазині» для віджета «Швидкий погляд». В описі перемикача зазначено, що віджет відображатиме «списки покупок і картки винагород Google Pay, коли ви перебуваєте в підтримуваних магазинах».

Незрозуміло, чи будуть відображені списки покупок отримані з Google Keep чи взагалі інший додаток. Тим не менш, це схоже на ще одне зручне використання «З першого погляду».

Однак доповнення «У магазині» наразі може бути обмежено серією Pixel 8. У разі підтвердження він приєднається до ряду інших ексклюзивних опцій At A Glance, які є ексклюзивними для Pixel, як-от сповіщення Nest doorbell і сповіщення про доставку посилок.

У вас є телефон серії Pixel 8 і ви бажаєте це доповнення на своєму пристрої? Вам потрібно буде оновити програму Android System Intelligence до версії U.11.playstore.pixel8.570642812.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *