Wear OS отримує плитку Google Assistant: ось що вона може робити

Тепер ви можете запускати власні команди Асистента на льоту.

  • Google розгортає нову плитку Асистента для підтримуваних пристроїв Wear OS.
  • Ця функція дозволяє користувачам встановлювати спеціальні команди Асистента як швидкі клавіші швидкого дотику.
  • Вона доступна на Pixel Watch duo та серії Galaxy Watch.

Функція, яка вперше з’явилася на Pixel Watch 2, з’являється на інших розумних годинниках. Як помітив Мішаал Рахман, Google розгортає плитку Assistant для більшої кількості годинників Wear OS. Це дозволяє користувачам додавати спеціальні команди на панель швидкого доступу.

Вперше ми помітили плитку Асистента на Google Pixel Watch 2, але тепер ця функція доступна в моделях серії Galaxy Watch і оригінальному Pixel Watch. Якщо у вас немає плитки, спробуйте перевірити та встановити будь-які незавершені оновлення на своєму розумному годиннику.

Хоча Google Assistant уже доступний у Wear OS за допомогою натискання кнопки чи гарячого слова, ці методи вимагають від користувачів гавкати або введіть команду в реальному часі. Плитка дозволяє користувачам установлювати готові спеціальні дії, які запускаються після простого дотику екрана. Це робить цю функцію корисною для повторюваних завдань і складніших запитів.

Як використовувати плитку Google Assistant на Wear OS

Доступ до плитки так само простий, як проведіть пальцем справа наліво на екрані смарт-годинника. Торкніться Додати плитки та виберіть плитку Помічник.

Торкніться плитки, і ви побачите декілька загальних дій із «Надіслати повідомлення» до «Установити будильник на 7 ранку». Якщо ви не вважаєте це корисним, ви можете створити спеціальну дію, вибравши піктограму мікрофона або клавіатури.

Закінчивши вводити або озвучувати команду, торкніться стрілки та позначки. Тепер ваша дія збережена як ярлик на плитці. Щоб активувати дію, торкніться її, і Помічник обробить команду.

Мій приклад запиту створює екран із детальною інформацією про погодні умови, високу та низьку температури, а також погодинну шкалу всіх трьох показників протягом дня. Звичайно, плитка підтримує будь-які дії Помічника, тож керування обладнанням розумного дому чи запуск таймерів чи будильників на годиннику — це чесна гра.

Є кілька незначних обмежень. Плитка може зберігати до двох команд швидкого доступу одночасно, тому ця плитка не корисна для наркоманів, які використовують Асистент. Вам потрібно буде видалити один, щоб створити інший. Варто також зазначити, що видалення плитки призведе до видалення створених і збережених вами дій.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *