Що таке Tinder і як він працює

Якщо ви самотні і шукаєте сучасний і цікавий спосіб знайти кохання, то вам слід знати, що Tinder — одна з найкращих програм для пошуку партнера та флірту. Ця платформа протягом багатьох років є ідеальним місцем зустрічі для мільйонів людей, бажаючих поспілкуватися один з одним.

Незважаючи на таку популярність, багато хто досі задається питанням, що таке Tinder та як він працює. Якщо ви один із них, ви готові вам допомогти. У цій статті ви дізнаєтеся про все, що потрібно знати.

Що таке Tinder і для чого він потрібен?

Tinder — це додаток, створений для того, щоб допомогти вам познайомитися з новими людьми для справжнього кохання, випадкових знайомств або нової дружби.

Система досить проста: вона показує вам профілі людей навколо вас, і ви вирішуєте, подобаються вони вам чи ні, проводячи пальцем вправо, якщо так, або вліво, якщо ні. Якщо дві людини подобаються одна одній, у вас з’являється match або збіг, і вони можуть почати спілкуватися.

Найкраще те, що тільки ви та інша людина вирішуєте, як далеко ви хочете зайти. Хтось просто шукає дружнього спілкування, хтось більш серйозного. Але по суті додаток використовується для того, щоб знайти потенційного партнера і перевірити, чи є іскра.

Як завантажити та створити обліковий запис Tinder

Якщо ви переконані у необхідності використання Tinder для знайомства з новими людьми, ми пояснимо, як завантажити програму і створити обліковий запис з нуля.

 1. Увійдіть до Google Play зі свого Android.
 2. Введіть Tinder у пошуковій системі.
 3. Натисніть “Встановити”. Зачекайте кілька секунд і все.

Завантажте Tinder у Google Play.Завантажте Tinder у Google Play.

Тепер, коли програма встановлена, настав час створити обліковий запис. Для цього виконайте такі дії:

 1. Відкрийте програму Tinder на своєму мобільному телефоні.
 2. Зареєструйтесь за допомогою Gmail, Facebook або номера телефону.
 3. Введіть номер телефону. Ви отримаєте код на свій мобільний телефон для підтвердження.
 4. Прийміть умови.
 5. Введіть своє реальне або вигадане ім’я, яке бачитимуть інші, та натисніть «Далі».
 6. Натисніть «Поїхали», щоб продовжити.

Як <span class=Як зареєструватися в Tinder

Якщо ви успішно зареєструвалися, настав час заповнити ваш профіль та налаштування пошуку.

 1. Додайте свій день народження, стать, сексуальну орієнтацію, кого вам цікаво шукати, що ви шукаєте, максимальна відстань, звички і те, що вам подобається.
 2. Дозволіть застосунку доступ до вашого розташування, натиснувши «Дозволити».
 3. Вирішіть, чи ви хочете імпортувати або заблокувати контакти. Ви можете натиснути “Назад”, якщо не хочете цього робити.
 4. Тепер ви готові користуватися Tinder. Почніть гортати та спілкуватися зі своїми збігами.

Як заповнити свій профіль у TinderЯк заповнити свій профіль у Tinder

Як Tinder допомагає фліртувати або знаходити партнера

Після того, як ви завантажили програму Tinder на свій мобільний пристрій і створили обліковий запис, пояснюємо далі, як фліртувати або знаходити потенційного партнера. Все починається зі створення хорошого профілю:

 • Виберіть хорошу фотографію профілю. Ви не повинні бути моделлю, але фотографія, на якій ви добре виглядаєте і яка показує, ким ви насправді є, дуже важлива. Уникайте фотографій у сонячних окулярах або групових фотографій, що збивають з пантелику, тому що ніхто не хоче грати в «Знайди Уоллі» в Tinder.
 • Складіть цікаву біографію з індивідуальністю. Щось, що описує вас, але також спонукає людей захотіти дізнатися більше про вас. Жарт, улюблена цитата, хобі? Що б ви не вважали за краще, це підкреслює ваші найкращі якості.
 • Заповніть дані профілю. Вік, зростання, мова, знак зодіаку, сімейні плани, тип особистості, домашні тварини, улюблені напої, спосіб життя. Все це допомагає людям отримати уявлення про те, хто ви і що шукаєте. І повірте, чесність – завжди найкраща політика.

Коли ваш профіль готовий і сяє, щойно викарбувана монета, настав час приступити до справи. Почніть проводити пальцем вправо, якщо вам хтось подобається, і вліво, якщо ви волієте пройти повз. І якщо промайне іскра, переходьте до справи! Почніть спілкуватися і нехай все йде своєю чергою.

Як підписатися і скільки коштує підписка Tinder

Якщо ви хочете розширити можливості Tinder за допомогою платних функцій, ви можете підписатися. Ось що вам потрібно зробити:

 1. Відкрийте Tinder на своєму Android.
 2. Натисніть піктограму профілю, що відображається в нижньому правому куті.
 3. Внизу ви побачите доступні плани підписки: Tinder Plus, Tinder Gold, Tinder Platinum та Tinder SELECT.
 4. Виберіть план, який найкраще відповідає вашим потребам.
 5. Виберіть період часу: 1, 6 або 12 місяців.
 6. Натисніть «Продовжити».
 7. Додайте спосіб оплати, будь то дебетова або кредитна картка або Google Play.
 8. Слідуйте інструкціям на екрані, щоб завершити платіж.

Пла span class=Плани підписки Tinder

У Tinder є 3 плани підписки та ексклюзивний клуб: Tinder Plus, Tinder Gold, Tinder Platinum та Tinder SELECT. Нижче ціни:

Tinder Plus:

 • 1 місяць: 14,99 євро.
 • 6 місяців: 7,66 євро/міс.
 • 12 місяців: 4,99 євро/міс.

Tinder Gold

 • 1 місяць: 25,99 євро.
 • 6 місяців: євро/міс.
 • 12 місяців: 8,74 євро/міс.

Tinder Platinum

 • 1 місяць: 30,99 євро
 • 6 місяців: 14,99 євро/міс.
 • 12 місяців: 10,41 євро/міс.

Tinder SELECT

 • 1 місяць: 460 євро

Поради щодо використання Tinder

Тепер, коли ви знаєте, що таке Tinder і як він працює, настав час застосувати кілька порад на практиці.

Будьте щирими

Не намагайтеся бути тим, ким не є. Люди цінують справжність, тому покажіть себе таким, яким ви є, і ви побачите, як ви залучите тих, хто дійсно вами буде дорожити.

Використовуйте реальні фотографії

Як кажуть, картинка коштує тисячі слів. Вибирайте фотографії, які покажуть вас у кращому світлі, та уникайте розмитих селфі або селфі з перебільшеними фільтрами.

Складіть цікаву біографію

Скористайтеся цим простором, щоб виявити винахідливість та індивідуальність. Жарт, цікава цитата або просто те, що виділить вас з натовпу, може мати вирішальне значення.

Почніть розмову нестандартно

Жодних «Привіт, як справи?» О ні! Це вже вийшло із моди! Краще здивуйте свого партнера оригінальним коментарем або цікавим питанням, яке запрошує до розмови.

Бути ввічливими

Хоча це місце для флірту та знайомств, завжди зберігайте повагу до інших. Не будьте агресивними і не переходьте межу без чужої згоди.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *