Спалах на дзвінок на Android

Не всі знають, але є можливість зробити так, щоб окрім мелодії дзвінка та вібрації, спрацьовував і блимав спалах: причому він може це робити не тільки при вхідному дзвінку, а й за інших сповіщень, наприклад, про отримання СМС або повідомлень у месенджерах.

У цій інструкції докладно про те, як використовувати спалах при дзвінку на Android. Перша частина – для телефонів Samsung Galaxy, де це вбудована функція, друга – загальна для будь-яких смартфонів, що описує безкоштовні програми, що дозволяють поставити спалах на дзвінок. Також може бути корисним: Спалах на дзвінок iPhone.

Як увімкнути спалах під час дзвінка на Samsung Galaxy

Сучасні моделі телефонів Samsung Galaxy мають вбудовану функцію, що дозволяє зробити так, щоб спалах блимав при дзвінку або при отриманні повідомлень. Щоб задіяти її, достатньо виконати такі прості кроки:

  1. Зайдіть до Налаштування — Спеціальні можливості. 

Спеціальні можливості на Samsung Galaxy

  1. Відкрийте «Додаткові параметри», а потім – «Сповіщення за допомогою спалаху».

 Функція сповіщень за допомогою спалаху

  1. Увімкніть спалах під час дзвінка, отримання сповіщень та сигналів будильника. 

Увімкнути спалах під час дзвінка на Samsung Galaxy

На цьому все. За бажанням, у цьому ж розділі ви можете включити опцію «Екранний спалах» — блимання екрана за тих самих подій, що може бути корисним, коли телефон лежить на столі екраном вгору.

Перевага способу: немає необхідності використовувати сторонні програми, які вимагають різних дозволів. Можливий недолік вбудованої функції встановлення спалаху під час дзвінка — відсутність додаткових налаштувань: не можна змінити частоту миготіння, увімкнути спалах для дзвінків, але вимкнути для повідомлень.

Безкоштовні програми, що дозволяють увімкнути миготіння спалаху під час дзвінка на Android

У Play Маркет є кілька програм, які дозволяють поставити спалах телефону на дзвінок. Я відзначу 3 з них з хорошими відгуками, російською мовою (крім одного англійською, яка мені сподобалася більше за інших) і які в моєму тесті успішно виконували свою функцію. Зазначу, що теоретично може виявитися так, що саме на вашій моделі телефону одна або багато програм не працюють, що може бути пов’язане з його апаратними особливостями.

необхідність включення дозволу для використання накладень у додатку (а при відключенні накладень воно не спрацьовує).

Спалах на дзвінок від 3w studio (Call SMS Flash Alert)

Ще один такий додаток в російській Play Маркет називається так само – Спалах на дзвінок і доступний для завантаження на сторінці https://play.google.com/store/apps/details?id=call.sms.flash.alert

Головне вікно Call SMS Flash Alert

На перший погляд, програма може здатися непоказною, але справно працює, повністю безкоштовна, всі налаштування російською мовою, при цьому відразу доступне включення спалаху не тільки при дзвінку та СМС, але і для різних популярних месенджерів (WhatsApp, Viber, Skype): все це, як і частоту миготіння спалаху, можна легко налаштувати у параметрах.

Установки Call SMS Flash Alert

Помічений мінус: при виході з програми шляхом скидання, включені функції перестають працювати. Наприклад, у наступній утиліті цього не відбувається, причому якихось спеціальних налаштувань для цього не потрібно.

Flash Alerts 2

Якщо вас не бентежить те, що Flash Alerts 2 — програма англійською мовою, а частина функцій (наприклад, встановлення сповіщень за допомогою миготіння спалаху тільки на вибрані програми) є платною, можу її рекомендувати: вона проста, майже без реклами, вимагає мінімум дозволів , має можливість налаштування окремого патерну спалаху для дзвінків та повідомлень.

Спалах на дзвінок у Flash Alerts 2

У безкоштовній версії доступне включення спалаху на дзвінки, повідомлення у рядку статусу (одразу на все), налаштування патерну для обох режимів, вибір режимів телефону, коли функція задіяна (наприклад, можна вимкнути спалах у режимах «Тихий» або «Вібрація»). можна безкоштовно тут: https://play.google.com/store/apps/details?id=net.megawave.flashalerts

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *